#Trennid novembrikuul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    #Trennid novembrikuul

    Trennid toimuvad kell 20:30 Männiku staadionil, Võidu 16 tn. Alates 7. novembrist.

    Kolmapäeviti - 07.11, 14.11, 21.11, 28.11

    Pühapäeviti - 11.11, 18.11, 25.11

    Ootan juba. Järgmisest nädalast liitun ka trennidega.

    Ahja. Ma ei tea, kas Müür lisas see nädal meile viimase Wismari trenni ka, 1 november siis. Eks ta täpsustab.
    Last edited by inward; 29.10.12, 15:15.
  • afro_siil
    Julm Donk
    • Oct 2011
    • 78

    #2
    Re: #Trennid novembrikuul

    Suurepärased ajad! Saan ka hakata aktiivsemalt trennis käima! :)

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #3
      Re: #Trennid novembrikuul

      Mis kell?

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: #Trennid novembrikuul

        oh, ikka pühapäev mitte laup. wp!
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #5
          Re: #Trennid novembrikuul

          Hea pühapäevane aeg on leitud, punnitame need Wismarid ära ja siis laseme tehnikat terve talve nagu Suema.

          Comment

          • murjam
            Räme Fish
            • Nov 2012
            • 1

            #6
            Re: #Trennid novembrikuul

            Tere!

            Olen Mikk, Mangus Marguse vend. Ajaga on pidevalt kitsas, nagu ikka, kuid võimalusel jalkat taoks hea meelega.

            Küsimus: kas see on FC Pokkeriprod-ile vastuvõetav, kui aeg-ajalt trenni ilmun, ilma, et käiksin kohal kõikides trennides?

            Parimat!
            Mikk

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #7
              Re: #Trennid novembrikuul

              ei ole küll mingi otsustaja, aga usun et kui oled nõus makmsa kuutasu siis miks mitte. Muidugi, mis aega sul ei ole, ise elad väljakust üle tee... äkki võtad mõistuse ka pähe ja hakkad päris jalgpalli koos meiega liigas mängima, mitte seda saali porri tegema.

              Mikk oleks kibe jalg küll meie meeskonnas. Sama atleetlik kui Margus, võibolla ei jookse nii pea ees võitlusesse, vaatab asju külmema peaga ja suudab oma positsioonil püsida, mitte nagu vend......


              Miku ja Marguse kauaaegna sõber Joosep

              Comment

              • margus
                Jube Noob
                • Jul 2011
                • 130

                #8
                Re: #Trennid novembrikuul

                Maksin liikmetasu ära - Detsembris tahaks trenni tulla.. jalg enam niisama kusagil tunda ei anna :)

                Comment

                Working...