FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #46
    Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

    Pealtvaatajaid: 113 - meistriliiga keskmise 184 kõrval väga soliidne. aitäh! :)

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #47
      Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

      Jah absoluutselt, publik oli väga vinge. Iga fyte või pastilaa poolse kohvile võtuga Levadia mängija üle kajas publikumi rõkkamine. Väga viis.

      Lõpuks ajas end Cod ja Ranka ka välja ning ühes pubis neid ka hommikustel vara tundidel kohtasime...:).

      Comment

      • jozik
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 437

        #48
        Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Hea töö! Teever tegi asja ära suuresti (vist 5 kolli ja juhatas vägesi). Hetkel Marioga Gerdi pool krundiladumine saunaks - Rooba pidi ka liituma. Kes ees, see mees.
        kui mul lugemine segamini ei läinud, siis teever lõi 6 kolli ja hunt põrutas 4. ülejäänud kaheksa jagunesid seal ühtlaselt laiali. aga jah enne kui teever kaitsest ründesse tuli, ei saanud levadia meie puuri lahti muugitud. Nii pea kui teever tuli kaitsest ründesse hakkas toimuma...

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #49
          Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

          pealegi levadia pettis meid - kasutasid kamoflaaži (rohelist värvi särk), ajasime neid pidevalt sassi muruga. ning nad pidid kaitselt lähtuvalt mängima. mehed, meid on petetud!
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #50
            Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

            kuigi äärekohtunik üks hetk keelas mul kommetaanride tegemise, siis esimesed kolm olid ikka suluseisust

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #51
              Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
              Lollakas oled või? See on ju keelatud
              tegelikult ma ei küsinud sellepärast kas keelatud või mitte. lihtsalt natuke lollakas oleks, kui aasta suurim võimalus meeskonnal silma paista ja eesti ühe tippklubiga kui võrdne võrdsega mängida ja siis ütleme tipuründaja tõmbab ennast enne mängu lihtsalt konkreetselt täis ja kakerdab seal vastaste karistusalas palliga ja ei suuda ära lüüa.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #52
                Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                Väike kajastus ajakirjanduses:

                FC Levadia jätkas teed kaitsmaks Evald Tipneri karikat muljetavaldavalt, kui purustas 1/32-finaalis IV liigasse kuuluva meeskonna FC Pokkeriprod 18:0.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #53
                  Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                  Pilte saab uuel nädalal. Täna pole aega ja homme hiphop festivalile.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #54
                    Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Pealtvaatajatest 3 Levadia fänni karjusid meie 150 poolehoidjat lõdva randmega üle. Rankast ja alkoholist oli puudus vist.
                    Confirmed.



                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #55
                      Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                      kuidas saab Levadia fänn olla?
                      olid kunagi Levada metalliäris laotööline ja siis tekkis eriline lembus või....
                      kohalike mansadega/ühiste huvidega on selge, elad Amblas, siis ikka hoiad oma kuttide poole või Pokkeriprod

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #56
                        Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                        All Posts Esindusmeeskond FCI Levadia U21 Kogukond Noored Arhiiv Esindusmeeskond FCI Levadia pidi 102. Tallinna derbis tunnistama vastaste minimaalset paremust…
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #57
                          Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          svenza, kas sina oled seal kommenteerinud päriselt? keegi on minu nime all jälle kommentaari pannud ja sina oled nagu vastanud mitu korda. midagi peaks ette võtma nendega kes niimoodi paska ajavad võõra nime alt (mitte et see "minu" nime alt kirjutatud kommentaar väga hull oleks seekord). või sind ei häiri selline värk? ennast ajab küll vihale >:(

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #58
                            Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                            kuidas saab Levadia fänn olla?
                            olid kunagi Levada metalliäris laotööline ja siis tekkis eriline lembus või....
                            kohalike mansadega/ühiste huvidega on selge, elad Amblas, siis ikka hoiad oma kuttide poole või Pokkeriprod
                            Saab küll. Ausalt öeldes ise hoian meistriliigas ka just Levadiale pöialt, alati olen hoidnud. Pärast Nahki ja Kalimullini lahkumist + peale kasvavad lootustandvad noored (nii eesti kui ka vene poisid) on Levadiast päris sümpaatne sats saanud.

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #59
                              Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                              pastilaale peaks andma uue hüüdnime: <<Kohvimeister>>. Ta viis meie meeksonnast vaieldamatult kõige rohkem Levadia mehi kohvile =)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #60
                                Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                                Algselt postitas jozik Vaata postitust
                                pastilaale peaks andma uue hüüdnime: <<Kohvimeister>>.
                                ei joo kohvi ega valmista seda ka teistele

                                Comment

                                Working...