FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

    Algselt postitas raaids Vaata postitust
    Mis seis on?
    Hellasin Nikile. Teisest poolajast 7 minutit käinud ja seisuks 10:0. See, kes juhib, seda ei tea .... :P

    Comment

    • romario
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 230

      #32
      Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

      Lõppseis 18:0.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #33
        Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

        suht norm. järgmine kord paremini!

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #34
          Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Kui ma pärast Rootsi haigeks jäin - nohu, köha, silmad valusad (nagu allergia) siis miks ma tulen staadioni äärde köhima, kui tiisikuhaige. Teiseks teades ennast - pitsi ei sülita ja siis läheb see pralle seal väga kiirelt käest ära :) See oli mu põhjus, mille peale pumper suutis tühjakoha pealt ärrituda.

          Aga Levadia peale panus mul on. Õigemini panus selle peale, et ületatakse eelmine 24:0 rekord :)
          Arusaadav, Ranka muidugi ära põe. Aga sauna tule ikka, saun ja paar pitsi viina ravib tervist kindlasti.
          Algselt postitas romario Vaata postitust
          Lõppseis 18:0.
          Nii on. Mingi väike uudisnupp/kokkuvõte tuleb ka kui võistkond kaineks saab.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #35
            Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

            Hea töö! Teever tegi asja ära suuresti (vist 5 kolli ja juhatas vägesi). Hetkel Marioga Gerdi pool krundiladumine saunaks - Rooba pidi ka liituma. Kes ees, see mees.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #36
              Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

              Suutsime 17 minutit vastaseid nullipeal hoida, aga siis juhtus see, mis juhtuma pidi. Tasemevahe ühe Eesti parimaga lihtsalt on selline. Igalt poolt jäi 1 samm puudu, aga sellest piisas.

              Pealtvaatajatest 3 Levadia fänni karjusid meie 150 poolehoidjat lõdva randmega üle. Rankast ja alkoholist oli puudus vist.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #37
                Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                Kas kellegi poole mingid lõhnad, pesemisasjad jne saab pärast sauna jätta kuskil lähedal ?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #38
                  Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                  karjusin palju jakasasin, aga alkoholi oli vähe
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #39
                    Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Nii on. Mingi väike uudisnupp/kokkuvõte tuleb ka kui võistkond kaineks saab.
                    mängu ajal olite purjus?

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #40
                      Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                      Ma ei taha teiste eest rääkida, aga nad raisad tundusid olevat kained...

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #41
                        Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        mängu ajal olite purjus?
                        Lollakas oled või? See on ju keelatud

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #42
                          Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                          Ütle üks FC PP mängija, kes oleks kunagi mängu ajal purjus olnud!

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #43
                            Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                            Muru

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #44
                              Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                              Järgmine viktoriin peab raskemaid küsimusi küsima.

                              Tegelikult olin ülekohtune publiku vastu eile. Kui üle poole saime, siis ikka toetati maruliselt. Paraku seda väga tihti ei juhtunud. Mõned hõiked jäid veel meelde. Nt Laasi komm peale Levadia umbes 25-30'lt meetrilt lööki: nii kaugelt ei loe vms. See "võit on teie, raha on meie" kaikus ka paaril korral. Fun oli igatahes! Tore, et tulite ja aitasite selle mängu teha selliseks meeldejäävaks!

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #45
                                Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                                Muru joome edasi, alles nüüd jõudsid koju.

                                Comment

                                Working...