FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #16
    Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

    I. Zelinski mõistab huumorit vähemalt .

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #17
      Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

      Ja juba jalgpallimeedias meie avaldused: http://soccernet.ee/levadia-ja-iv-li...pisid-omavahel

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
        Ja juba jalgpallimeedias meie avaldused: http://soccernet.ee/levadia-ja-iv-li...pisid-omavahel
        Hahahahaha. Pwned imo, liiga hästi kirjutatud ja öeldud :)

        Lustakatele avaldustele ei jäänud võlgu ka Levadia abitreener Indrek Zelinski: "Oleme jälginud nende tegemisi juba aastaid ja nüüd sai meie suurim hirm tõeks - loos tõi Evald Tipneri karikasarjas kõige raskema vastase. Kasutame FC Pokkeriprode mängu analüüsimiseks nii kodu- kui välismaiseid eksperte ning üritame lahti muukida nende jalgpalli- ja kaardimängutaktikat, sest pokkeriässade kõrge mõttelend võimaldab välja möelda kõikvõimalikke hirmuäratavaid kombinatsioone. Paiskame lahingusse oma parimad olemasolevad jõud ja katsume olukorrast väärikalt välja tulla. Kuna meie vastas on proffide meeskond, siis mängime kaitsest lähtuvalt ja jätame favoriidikoorma meelsasti nende õlgadele."

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #19
          Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

          FC Pokkeriprod on hetkel parim asi eesti pokkeris vist (valitsev meister kadunud ja aasta mängija kohe busto).

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #20
            Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

            FC Levadia on kokkupannud väga korraliku ülevaate, väga detailne. Kiitus neile!

            All Posts Esindusmeeskond FCI Levadia U21 Kogukond Noored Arhiiv Esindusmeeskond FCI Levadia pidi 102. Tallinna derbis tunnistama vastaste minimaalset paremust…


            NB head uudised meile, et mõned põhikoosseisumehed puudu, kuigi see elu kergemaks ei tee, sest esiliigast tulevad uued abiväed peale:)
            Last edited by Pumper; 14.08.12, 14:42.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #21
              Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

              Tõesti hea töö nende poolt. Informeeritus lubab oletada, et keegi Levadiast käib siin foorumis kolamas :P. Kes?

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #22
                Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                Yeahhh!! sõjaplaan töötas, vastased kardavad meid! Äkki saamegi alguses 5 min rünnata, enne kui aru saavad, et neil ka lootust on.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Yeahhh!! sõjaplaan töötas, vastased kardavad meid! Äkki saamegi alguses 5 min rünnata, enne kui aru saavad, et neil ka lootust on.
                  Tammeka mängu puhul oleks see tähendanud kõigest 22 väravalist kaotust 24 asemel :)

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #24
                    Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Tammeka mängu puhul oleks see tähendanud kõigest 22 väravalist kaotust 24 asemel :)
                    Doesn't matter, had plan! Raudselt oleks eelmine aasta ilma foorumites paukumata hoopis 26'ga kaotanud.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                      Ma kutu. Ootasin mängu pm. 3 nädalat ja nüüd tõenäoliselt jääb tulemata

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #26
                        Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                        Std, kodus Diablot tampida palju parem, isegi William tuleb kohale.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          Std, kodus Diablot tampida palju parem, isegi William tuleb kohale.
                          Ma ise üldse imestan kuidas sa pärast 17:00 kodust välja saad (mäng ju teadupärast 17:15 hakkab), tõenäoliselt vist seelikus, sest kõik püksid ära võetud?

                          Comment

                          • jozik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2011
                            • 437

                            #28
                            Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                            mul on tunne, et rankal on raha levadia peal ja ka selle peal et pumper saab punase. üritab enne mängu juba ülesse kütta =)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                              Algselt postitas jozik Vaata postitust
                              mul on tunne, et rankal on raha levadia peal ja ka selle peal et pumper saab punase. üritab enne mängu juba ülesse kütta =)
                              Kui ma pärast Rootsi haigeks jäin - nohu, köha, silmad valusad (nagu allergia) siis miks ma tulen staadioni äärde köhima, kui tiisikuhaige. Teiseks teades ennast - pitsi ei sülita ja siis läheb see pralle seal väga kiirelt käest ära :) See oli mu põhjus, mille peale pumper suutis tühjakoha pealt ärrituda.

                              Aga Levadia peale panus mul on. Õigemini panus selle peale, et ületatakse eelmine 24:0 rekord :)

                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #30
                                Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                                Mis seis on?

                                Comment

                                Working...