Stake/Tööpakkumine Tartus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #331
    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

    +1 sherifile

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #332
      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

      sheriff pani asja paika

      Comment

      • wanapagan
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 310

        #333
        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

        Sheriff kaevab ise endale hauda kuhu ta maetakse. Iseasi millal see juhtub.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #334
          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
          väike soovitus, et sa võiksid ise tiba vähem prääksida. kõik (eriti need, kes sind isiklikult ei tunne) ei arva, et mahlakate sõnade teadmine ja enda arust oskuslik jutu sisse pikkimine sind lahedaks teeb. Potsataja p*tsi saatmine selle pärast, et tõe su reaalsete coachimisoskuste kohta välja ütles, on sobimatu hoolimata tema kommentaarist. aga seda on vist liiga raske mõista mehel, kelle 2012. aasta säravaimaks momendiks jääb lubadus Madis Eritile füüsiline märkus teha ja sellele järgnenud juhuslik kokkusattumine tänaval, mille käigus julgeti ainult suunurgast mökitada, et "äkki saad ikka rahad tagasi maksta".
          OH SNAP
          Mis nüüd Svenza ?

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #335
            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
            OH SNAP
            Mis nüüd Svenza ?
            kannaga pöördelt

            Comment

            • BentleyMulsanne
              Bännitud
              • May 2012
              • 499

              #336
              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

              Kui me ei ole just teatud tsooni sattunud, on meil võimalus igapäev teha suur hüpe ja muuta, kes me oleme. Ajalooline taust jääb aga seda saab nõrgestada/sisuliselt olematuks teha.

              Comment

              • BentleyMulsanne
                Bännitud
                • May 2012
                • 499

                #337
                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                Ja ega Svenza pole süüdi, et poistest "asja" ei saanud mängumeestena, teooria võib juu pähe taguda(kui seegi jääb) aga reaalset tunnetust igalühel ei teki.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #338
                  Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                  Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                  Ja ega Svenza pole süüdi, et poistest "asja" ei saanud mängumeestena, teooria võib juu pähe taguda(kui seegi jääb) aga reaalset tunnetust igalühel ei teki.
                  Alla ühe kuu või umbes üks kuu on muidugi ideaalne aeg, et selliseid järeldusi teha.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #339
                    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Alla ühe kuu või umbes üks kuu on muidugi ideaalne aeg, et selliseid järeldusi teha.
                    Tahtsin just sama kirjutada.
                    Kõik kes kaniitavad mõelgu palju neil endal aega läks, et BE mängida või biitima hakkata. Kuu pole pokkeris mingi sample.

                    Comment

                    • BentleyMulsanne
                      Bännitud
                      • May 2012
                      • 499

                      #340
                      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                      Nii ta on, ma apelleerisin sellele, et Svenza tuleb päris kindlasti oma oskuste ja muu edasiandmisega kenasti toime. Asi poiste taga(vähene aeg või ka mittesobivus sellele alale).

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #341
                        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                        Kuulge, minge persse, tegelt ka.
                        Nii, alustame sellest staari-Matust. Saan tänaval kokku, hakkab mingit sitta jahuma mulle. Tühi klaasistunud pilk ees nagu viimasel äraaetud narkaril või kogu elu kaotanud degen gämbleril. Üritan tondile selgeks teha, et peaks nagu rahasid maksma hakkama. Ja jahub jälle mingit umbluud. Siis tulin arusaamisele , et ta ei olegi täiemõistuslik inimene, kohtus tunnistatakse see vend süüdimatuks. Ta ajas nii palju arulagedat juttu suust, et ma ei saand enam muffigi aru.
                        Pealegi, kas keegi pakkus mulle mingit diili, et saaksin mingi % kui ahvilt raha kätte saan??? Mitte kedagi ei paistnud huvitavat. Siis mõtlesingi, et kui investoritel on pohui, miks mina üldse tõmblema peaks? Tõmban kesklinnas Matule molli 20 inimese nähes, lendan ise menti, saan mingi pasa kaela ja mille nimel??? Sellepärast et mingile tattnokale midagi tõestada. Tra, see vend on tegelt ka mingeid aineid tarbinud, minu keemiaalased teadmised kõrged ei ole, ainet ei suuda tuvastada.
                        Ja sheriff trahiinlane, sulle ma kusen kõrge kaarega pähe kui kusagil nägema peaks. Või kui oled samasugune puudega hälvik nagu Matu, võid rahulikult minema roomata. Ja kes foorumis veel julgesid sõna võtta, tulge päris elus ka "juttu rääkima". Ära hakkavad tüütama need foorumi tölpad. Tra, kui ma tambin, siis asja eest. Kuse-Eritise peksmine oleks juba lapse või naisterahva peksmisena tundunud. Ma ei tea, kui te lähedalt näete seda inimest, okse tuleb peale.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #342
                          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                          karupoeg ja isutuba, võtke ritta sheriffi kõrvale. Mida trat te topite oma nima kuhu pole vaja ja kiidate idiooti takka??? Tulge räägime juttu õlleklaasi taga. Näpud sahtli vahele, järgmine kord ehk mõtlete järgi, enne kui kirjutama hakkate foorumisse. Pole ma veel elus näinud ühtegi venda kes kasiinos ka kõvatama hakkaks. Tundub , et kodus trussarites arvuti taga ja Delfis jäätegi elu lõpuni +1 panema.

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #343
                            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                            väike soovitus, et sa võiksid ise tiba vähem prääksida. kõik (eriti need, kes sind isiklikult ei tunne) ei arva, et mahlakate sõnade teadmine ja enda arust oskuslik jutu sisse pikkimine sind lahedaks teeb. Potsataja p*tsi saatmine selle pärast, et tõe su reaalsete coachimisoskuste kohta välja ütles, on sobimatu hoolimata tema kommentaarist. aga seda on vist liiga raske mõista mehel, kelle 2012. aasta säravaimaks momendiks jääb lubadus Madis Eritile füüsiline märkus teha ja sellele järgnenud juhuslik kokkusattumine tänaval, mille käigus julgeti ainult suunurgast mökitada, et "äkki saad ikka rahad tagasi maksta".

                            Kui sa oled täie mõistuslik inimene ja vastutad oma sõndae eest, siis sina saad küll lõuga, TONT!

                            Comment

                            • BentleyMulsanne
                              Bännitud
                              • May 2012
                              • 499

                              #344
                              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                              Svenza jutt täiesti õige, MatkaMatu on täesti omadega sassis. Ja mingisugune väärikus peaks ikka meestel olema - üpris kergekäeliselt kõrenditele sisse ei sõideta. See ei ole selline kuritegu, et need põhimõtted ei kehtiks kõrvalisel isikul, lisaks on tegu süüdimatu olendiga. Kui on tegu väkoga või vanainimeste peksjaga on asi teine.
                              Last edited by BentleyMulsanne; 18.08.12, 18:38.

                              Comment

                              • Ermii
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 402

                                #345
                                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                                räägib vend, kes pidi talle ka füüsilise noomituse tegema, või olen millestki valesti arusaanud? :)
                                Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                                Svenza jutt täiesti õige, MatkaMatu on täesti omadega sassis. Ja mingisugune väärikus peaks ikka meestel olema - üpris kergekäeliselt kõrenditele sisse ei sõideta. See ei ole selline kuritegu, et need põhimõtted ei kehtiks kõrvalisel isikul, lisaks on tegu süüdimatu olendiga. Kui on tegu väkoga või vanainimeste peksjaga on asi teine.

                                Comment

                                Working...