Sooviks saada stake Microgamingusse. Steiki küsin, kuna pask jooks ning cashoutimine tegid oma töö rollile & lõpuks ei jäänudki eriti midagi enam järgi mängimiseks (NL10 pole motti nühkida). Limiidiks oleks NL20 SH. Kui on liiga suur "tükk" siis võib ka kahepeale ära võtta. Samuti oleks hea kui steigitav oskaks ise ka veidi minuga probleemsete käte üle arutleda, kui tarvis aga pole nii tähtis.
Diili reeglid:
Summa: Minimaalselt 25 bi, vägahea oleks muidugi, kui saaks 30 bi'ga alustada.
Kestvus: Esialgu minimaalselt üks kuu, kuu pärast vaatab edasi stakejaga.
Limiit: NL20 SH.
Üles liikumine: Toimub kui on koos järgmiseks limiidiks minimaalselt 25 BI.
Alla liikumine: Kui kaotan 10 BI liigun limiidis alla, kehtib igas limiidis.
Rakeback: Lepin kokku stakejaga
Kasumijaotus: 50/50
Kui mängin kõrgemal kui BR lubab, valesi formaate või üldse üritan välja kanda raha siis tagastan alg bankrolli steikijale/steikijatele.
STAKE ALAKU!
Diili reeglid:
Summa: Minimaalselt 25 bi, vägahea oleks muidugi, kui saaks 30 bi'ga alustada.
Kestvus: Esialgu minimaalselt üks kuu, kuu pärast vaatab edasi stakejaga.
Limiit: NL20 SH.
Üles liikumine: Toimub kui on koos järgmiseks limiidiks minimaalselt 25 BI.
Alla liikumine: Kui kaotan 10 BI liigun limiidis alla, kehtib igas limiidis.
Rakeback: Lepin kokku stakejaga
Kasumijaotus: 50/50
Kui mängin kõrgemal kui BR lubab, valesi formaate või üldse üritan välja kanda raha siis tagastan alg bankrolli steikijale/steikijatele.
STAKE ALAKU!
Comment