Otsin stake @ NL20 SH

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    Otsin stake @ NL20 SH

    Sooviks saada stake Microgamingusse. Steiki küsin, kuna pask jooks ning cashoutimine tegid oma töö rollile & lõpuks ei jäänudki eriti midagi enam järgi mängimiseks (NL10 pole motti nühkida). Limiidiks oleks NL20 SH. Kui on liiga suur "tükk" siis võib ka kahepeale ära võtta. Samuti oleks hea kui steigitav oskaks ise ka veidi minuga probleemsete käte üle arutleda, kui tarvis aga pole nii tähtis.

    Diili reeglid:

    Summa: Minimaalselt 25 bi, vägahea oleks muidugi, kui saaks 30 bi'ga alustada.
    Kestvus: Esialgu minimaalselt üks kuu, kuu pärast vaatab edasi stakejaga.
    Limiit: NL20 SH.
    Üles liikumine: Toimub kui on koos järgmiseks limiidiks minimaalselt 25 BI.
    Alla liikumine: Kui kaotan 10 BI liigun limiidis alla, kehtib igas limiidis.
    Rakeback: Lepin kokku stakejaga
    Kasumijaotus: 50/50
    Kui mängin kõrgemal kui BR lubab, valesi formaate või üldse üritan välja kanda raha siis tagastan alg bankrolli steikijale/steikijatele.



    STAKE ALAKU!
    Last edited by kjmrc; 25.08.12, 08:35.
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2
    Re: Otsin stake @ NL20 SH

    Tean teda IRL,scammi karta pole

    Comment

    • IsandJoberst
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 326

      #3
      Re: Otsin stake @ NL20 SH

      Minu jaoks tundub naljakas see väide, et nl10 pole motti nühkida. Oma teemas kirjutasid, et nl10 on väga fishine ja easy limiit, seega ei läheks ju kaua kuni oleksid tagasi nl20s ? IMO kirjutasidki, et saad juba oma rolliga shottida uuesti. Mis juhtus ?

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: Otsin stake @ NL20 SH

        NL10 ja 20 vahe on see, et kõrgemal 3betitakse rohkem, NL20 on samuti väga fishine, võtsingi shotti ja kukkusin kolinal tagasi alla =D
        "Nühkisin" siis uuesti NL10, ilmselt kõik asjad olid siibrisse visanud ja jäi ~20 bi nl10 jaoks veel alles aga lihtsalt polnud motti nühkida seda NL10. Polegi muud midagi tarka öelda. Liferoll oli ka üsna otsakorral ja võtsin sellise otsuse vastu.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: Otsin stake @ NL20 SH

          Lihtsalt mainin obvious fakti, et kui mängid NL10 oma raha eest ja NL20 stakeja raha eest 50-50 diiliga sama suure winratega, siis saad endale kätte sama palju raha. Tõenäosus on, et mängid NL20 isegi väiksema wr-ga kui NL10t. Seega sulle endale oleks lihtsalt kasulikum kui vähegi võimalik NL10t edasi mängida, sest võidaksid ikka rohkem kui NL20 stake all. Stakejatel oleks muidugi kasulik su diil ära võtta kui seda just soovid:)

          edit: ei arvestanud rb, ei tea kui oluline osa see on.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: Otsin stake @ NL20 SH

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Lihtsalt mainin obvious fakti, et kui mängid NL10 oma raha eest ja NL20 stakeja raha eest 50-50 diiliga sama suure winratega, siis saad endale kätte sama palju raha. Tõenäosus on, et mängid NL20 isegi väiksema wr-ga kui NL10t. Seega sulle endale oleks lihtsalt kasulikum kui vähegi võimalik NL10t edasi mängida, sest võidaksid ikka rohkem kui NL20 stake all. Stakejatel oleks muidugi kasulik su diil ära võtta kui seda just soovid:)

            edit: ei arvestanud rb, ei tea kui oluline osa see on.

            RB vahe on märgatav, päevas umbes 7€ vahe juba NL10-NL20.
            Anyway, saan aru, et põhimõtteliselt teeb sama välja, aga lihtsalt mott puudub kuidagi NL10 jaoks. Olen ilmselt ära harjunud nõks kõrgema limiidiga. Aga kahjuks pole võimalik enda rahade eest mängida, kuna liferoll ka hakkab kokku kuivama ja hiljem olen jälle küsimuse ees, et pean kogu br välja kandma, kuna elatusraha on tähtsam kui pokker ikkagi :D

            Lihtsalt loodan, et mõni HS balla aitab mind välja ja saaksin endale br jälle ning talle ka õlleraha grindida.. :)

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #7
              Re: Otsin stake @ NL20 SH

              Ma arvan, et küsimus ei ole motis, pigem egos. Tihti on ego see, mis takistab madalamale limiidile tagasi minemist ja seepärast ka tihti bustosse minnakse. Neela oma uhkus alla ja grindi oma br uuesti üles. gl!

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #8
                Re: Otsin stake @ NL20 SH

                bluelite - olen lugenud mindseti raamatut aka "jäta oma ego ukse taha" =D
                Kui grindida, siis safe br'ga (min 25-30 bi), aga seda pole mul hetkel võtta isegi mitte NL10 jaoks.

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #9
                  Re: Otsin stake @ NL20 SH

                  Sellisel juhul mõistlik väike laen mõne semu käest võtta, et oma nl10 br kokku saada. Igatahes mõistlikum, kui stake ju. :D

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #10
                    Re: Otsin stake @ NL20 SH

                    asi pole egos, asi on motis!! ma olin kuu tagasi busto, õnneks sõber pakkus steiki ja back in business, enne seda oli mul 70€ kontol ja mõtlesin, et grindin end üles tagasi nl50+ limiitidesse, paar päeva veel bad runni ka nl10es ja kiskusin juba juukseid peast.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: Otsin stake @ NL20 SH

                      Pole neid rikkaid semusi ka niiväga võtta kuskilt =D
                      Anyway, otsustasin stake kasuks hetkel. Rohkem küsimusi OT teemal, siis pm ;p

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: Otsin stake @ NL20 SH

                        70€ läksid NL50 üles grindima ? ;D

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #13
                          Re: Otsin stake @ NL20 SH

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Pole neid rikkaid semusi ka niiväga võtta kuskilt =D
                          Anyway, otsustasin stake kasuks hetkel. Rohkem küsimusi OT teemal, siis pm ;p
                          GL igatahes!

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #14
                            Re: Otsin stake @ NL20 SH

                            Tänud :) Mida varem saaks alustada seda parem!

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #15
                              Re: Otsin stake @ NL20 SH

                              jep eluaeg nii gämblinud, mis toas mängid ja palju rakeback?

                              Comment

                              Working...