Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

    Algselt postitas antnx
    See link viib siia samma tagasi ju? Pole seal käte range
    see link viitab postitusele, kus ma jagasin talle käte ranged :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

      See nädal eriti midagi suurt ei toimunud, kuna sõbral oli väga palju tegemist ning pokker jäi teisejärguliseks. Ometigi oma tiheda graafiku vahelt leidis aega, et mängida läbi 7000 kätt ja väga heade tulemustega. Minu valmistatud käte ranged pluss tema hea distsipliin on teinud kaotavast või break-even mängijast kohe kindlasti võitva mängija.

      Tõenäoliselt selle kuu jooksul (lähim paari päeva jooksul) vahetame pokkerituba (liigume TrioBet'ist TowerGamingusse), et tõsta boonuste arvu ning suurendada lauavalikut. Seega peaks bankroll hakkama veel kiiremini kasvama ja samuti arvatavasti liigume limiidist 10NL limiiti 20NL. Progress on näha.

      Selle nädala statistika ja graafik:
      [img width=800 height=528]http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/nadal4graaf.jpg[/img]
      [img width=800 height=212]http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/nadal4stats.jpg[/img]

      Nagu näha on algsest 12%-isest stealist saanud 30%! Seega selle nädala eesmärk on TÄIDETUD!

      Ühtlasi tolle nädalaga lõppes ka kogu kuu ning saime kätte ka rakebacki ning seega on tegu nn. palgapäevaga, kus jagame kasumit. Lepingu põhiliselt oli kasumist 50% sõbrale ja 50% minule ja kulud katan ise. Bankrolliks tänase päeva seisuga oli: $299.35. Seega sõber tootis kasumit $199.35. Sellest ca 30% ehk $66 moodustas rakeback ja samuti kaotas ta $30 turniiridel. Kuna kasum jaguneb 50:50 siis mõlemad saavad oma: $99.675. Kuna me tahame limiitidest üles liikuda siis me kasumit välja ei katku ning mõlemad jätame bankrollile antud raha lisaks, et sõber saaks kiiremini kõrgematesse limiitidesse liikuda ja seega veel rohkem kasumit toota.

      Lisan ka selle kuu graafiku, mis tegelikult on siis hetkel ka kogu ürituse graafik:
      [img width=800 height=528]http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/oktoober_graafik.jpg[/img]
      [img width=800 height=213]http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/oktoober_stats.jpg[/img]

      See nädal sõbrale nõuandeid ei anna, kuna toimub bankrolli liigutamine ühest toast teise ja uue softi ning mängijatega kohandumine võtab ka oma aja ning ei hakka tal kuuli kokku jooksutama!

      Loodame, et järgmine kuu on veelgi parem kuu!

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #48
        Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

        Et jah, see nädal toimub siis towerisse kolimine. Triobetist bankroll cashoutitud ja ootame nüüd siis, millal saan moneybookersi või netelleri konto verified, et roll sinna ümber kantida. Edasine plaan on siis hakata puhtalt nl20 mängima, kuna nl10 ja nl20 miximine pole eriti hea mõte, tekitab segadust ja pole võimalik uue limiidiga kohaneda. Kuna jätsime mõlemad kasumi rankaga see kuu sisse, ja hetkel seis siis ca 300 usd, siis rolliga majandamine näeb välja järgmiselt: kui roll peaks langema 200-le, tõmbun tagasi nl10-sse, seni aga üritan hoolega nl20 grindida.

        See nädal siis ilmselt mingeid suuremaid eesmärke pole, et nagu ranka juba mainis, raha liigutamine ja uue softiga kohanemine. Järgmisest nädalast siis hakkame edasi vaatame, mis on suuremad vead ja kuidas strateegilist poolt parandada.

        Edukat pokkerikuud siis kõigile :)

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #49
          Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

          Tore vaadata kohe, kui kellelgi hästi läheb!

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #50
            Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

            Just. Endal täpselt samad plaanid :). Kardan ainult, et käte arvu poolest võin alla jääda, sest vaba aega kahjuks Ülikooli kõrvalt hetkel vähe :(. Kuid thumbs up, loodan et Toweris kohanemine läheb kiirelt ja jaanuaris-veebruaris vallutame juba ühe jalaga NL50-t :).

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #51
              Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

              Algselt postitas -andres-
              Just. Endal täpselt samad plaanid :). Kardan ainult, et käte arvu poolest võin alla jääda, sest vaba aega kahjuks Ülikooli kõrvalt hetkel vähe :(. Kuid thumbs up, loodan et Toweris kohanemine läheb kiirelt ja jaanuaris-veebruaris vallutame juba ühe jalaga NL50-t :).
              see oleks küll äss diil ;D

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #52
                Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                Ranka - kas sa avalikustad need käte ranged?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                  Algselt postitas antnx
                  Ranka - kas sa avalikustad need käte ranged?
                  Jah, tõenäoliselt lähima nädala jooksul. Asi ei ole viitsimises vaid ajastuses :)

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #54
                    Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                    Sai siis roll ära towerisse ümber kanditud. Esimesed 2 tundi läksid kohe rõõmsalt -4 buy in, kõik tundus jube tildine ja esmamulje oli väga kurb :P.. mõned tunnid veel ning hakkasin vaikselt kohanema, ehk sain suure miinuse -2 buy inini vähendatud, loodame et edaspidi hakkab asi ikka positiivselt arenema :) Ahjaa, mängin siis nüüd nl20.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #55
                      Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                      Kuu ajaga limiidis tõusta! Wow päris hea saavutus. Ise juba 3 kuu Nl2-Nl10 vahel kõigun.

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #56
                        Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                        Nojah, eks see näis kuidas läheb, trios hakkas juba vaikselt sujuma, aga nüüd softivahetus ja kõik see muu jama, et esimene päev oli tegelt miinuspäev.. kui roll alla 200 lendab, siis tagasi nl10, nii et eks näis.

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #57
                          Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                          aa ja siis ütlen veel niipalju, et kui keegi tahab/julgeb minuga mängida, siis toweris mul sama nickname, mis siin foorumis.. nii et võite tulla ja proovida mind cleanida.. aga omal vastutusel, sest asjal kergelt ranka karma ka juures! LOL :)

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #58
                            Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                            mängid 20Bi rolliga? või palju sul on, sain valesti aru, et kui alla 200 langeb

                            tra, minu mindset liiga nõrk selleks, isegi sellise tight rangega. Enne ma nl20 ei liigu, kui hunniku leake olen kõrvaldanud ja roll mingi 700 on, 35 tahaks kindlasti et oleks, 40 hea, siis väga ei kardaks.

                            praegu istun ka 444$ nl10s, sest vigu tohhuja ja ei hakka n*ssima

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #59
                              Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                              no eks mul ole jah riskikoefitsent p2ris suur selles suhtes, et m2ngin praegu nii, et kui br langeb 10 buy inini siis kolin tagasi nl10, aga seni proovin nl20-s hakkama saada, eks n2is mis saab.. eile oli suht tildine p2ev kahjuks.. 6nneks bankroll ei kannatanud l6pp kokkuv6ttes selle p2rast. Btw jrgn, kas toweri mehed tahtsid sulle siis s2rki anda? :P

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #60
                                Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                                Rankapoeg ma mängiks küll NL10 ennem rolli 400$ peale aga loodan, et midagi hullu ei juhtu ja saad hakkama.

                                Edu laudades,

                                Tigrano

                                Comment

                                Working...