MTTstake@stars vol 1128:D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Äll
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 254

    #1

    MTTstake@stars vol 1128:D

    Tere, küsin uuesti stake, sest eelneva stake kasumi olin sunnitud väljakandma(päris palju uut stuffi oli vaja) ja stake alla mängimine ei anna mulle võimalust degeneda:D

    Eelneva stake link:http://foorum.pokkeriprod.com/showth...MTTstake-stars
    OPRlink:http:http://www.officialpokerrankings.com...B.html?t=2&rc=

    Algusmma oleks 2kdol, mis jaguneb 20-ks 100dol osakuks
    Tingimused jäävad põhimõtteliselt samaks:

    1)Kasum jaguneb stakeback+50/50 fppd ja stellarid jäävad mulle, aga vahepeal vb kastuan fppsi satikate mängimiseks ja see läheb ka stake alla
    2)Mängin kuni kasum on vähemalt 4k või 500mängu/võimalus ka stake pikendada
    3)Muid mänge ei mängi,cashoudid keelatud
    4)Updateks 3 päeva sees seisu
    5)Mängin 1-22dol mttsi(päevas max 2 22dol kuni roll vähemalt 2.3k ja enam neid ei näpiks kui roll langeb 1.8k peale)vahepeal prooviks vb 3dolrebuyd ka

    Kui keegi tahab midagi muuta/küsida/soovitada, siis pange julgelt teele

    Maksta saab MB ja Swed

    fyte 1 osak makstud
    junkman 2 osakut makstud
    fanjeera 4 oskaut makstud
    teet90 1 osak makstud
    kardaanirist 2 osakut makstud
    Razzbock 1 osak makstud
    hotcocacola 9 osakut makstud

    väljamüüdud
    Last edited by Äll; 22.02.12, 15:46.
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Aega ei viitnud uue topicu tegemisega. ;D

    Algselt postitas Äll Vaata postitust
    Fyte on broneerinud x arvu osakuid
    Üks osak bronni esialgu.

    Comment

    • Cos
      Räme Fish
      • Dec 2009
      • 21

      #3
      Re: MTTstake@stars vol 1128:D

      edukust!

      10

      Comment

      • fanjeera
        Julm Donk
        • Apr 2009
        • 55

        #4
        Re: MTTstake@stars vol 1128:D

        võtan 4 osakut

        Comment

        • teet90
          Räme Fish
          • Dec 2009
          • 14

          #5
          Re: MTTstake@stars vol 1128:D

          võtan 1 osaku

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: MTTstake@stars vol 1128:D

            võtan kaks esialgu.

            Comment

            • Razzbock
              Räme Fish
              • Aug 2010
              • 20

              #7
              Re: MTTstake@stars vol 1128:D

              võtaks samuti ühe osaku.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: MTTstake@stars vol 1128:D

                võtan ülejäänbud

                saada PMi enda MB konto andmed

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #9
                  Re: MTTstake@stars vol 1128:D

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  võtan ülejäänbud

                  saada PMi enda MB konto andmed
                  FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. Tahtsin just ise ka osa saada:D Pole viga, kes hiljaks jääb see ilma jääb.

                  Comment

                  • Äll
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 254

                    #10
                    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

                    Kõigile nüüd vist pm saadetud andmetega, kes juhuslikult ilma jäi andku märku

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #11
                      Re: MTTstake@stars vol 1128:D

                      mina kirja ei saanud, aga saatsin raha ära samale MB kontole, kust sina minule eile eelmise stake eest saatsid.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: MTTstake@stars vol 1128:D

                        Mina kirja ei saanud :)

                        Comment

                        • Äll
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 254

                          #13
                          Re: MTTstake@stars vol 1128:D

                          ei teagi miks pm kohale ei tulnud, aga nüüd vast korras

                          mängima hakkan homme, vb täna õhtul ka kui liiga väsinud ei ole pärast meistrite liigat

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: MTTstake@stars vol 1128:D

                            Your money has been sent!

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #15
                              Re: MTTstake@stars vol 1128:D

                              kas aurik on viljandis või väljunud sealt juba?

                              Comment

                              Working...