IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #121
    Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

    Jep, Jobersti asemel toimiks samamoodi arvestades asjaolusid. Nüüd järgmine samm oleks ilmselt kuupäev kokku leppida, mis ajaks summa peaks tagasi olema kantud.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #122
      Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

      Kui ise ei mängind siis tuleb autologinid saitidel asjadel maha võtta, eks juhtub jamh. Mul vend mängis mu arvutiga kunagi NL100 paarkümend kätt ilma, et oleks kunagi online pokkerit mänginud, obv kaotas.

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #123
        Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

        ok ok. pole vaja siia draamat tekitada, ei taha et arvatakse, et ma mingi pettur või scammer või mida iganes olen:)
        me lepime joberstiga kokku aja ja ma maksan talle tagasi. ta oli skype kirjutanud, et 1kuu oleks mõistlik, kuna aga praegu käin veel koolis, siis pole kindel kas 1 kuu-ga ajan kokku, eks näis.

        peace oot!

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #124
          Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

          Mängisid siis ikka ise neid HU turniire või kes ? :P

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #125
            Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

            vb mängisin varahommikul täis peaga, pole ever sellist asja teinud tho.
            muud varjanti pole.
            ei mäleta oma sünnipäevast palju

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #126
              Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

              Omad vitsad peksavad :P

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #127
                Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                Leppisime viimaseks tähtajaks 24.05.2012 mil raha peab olema makstud. Siiski andis Poke lootust, et õnnestub varem ära maksta.
                Annan siin teemas teada kui rahad käes.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #128
                  Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                  e; jep ni on
                  maksan tagasi hiljemalt 24.05.2012.
                  Last edited by Poke; 25.03.12, 02:36.

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #129
                    Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                    250$ käe ehk kogu stake summa on tagastatud. Minu poolt rohkem pretensioone pole.
                    GL edaspidises elus!
                    Last edited by IsandJoberst; 01.05.12, 22:48.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #130
                      Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                      jep jep.
                      sulleg!
                      Sorri, et stake nii läks, hea, et nüüd kõik korras!

                      Comment

                      Working...