IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #91
    Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

    Imo on see väga sloppy staketava poolt. Diili katkestamist väärt pole aga kogu see staketava käitumine on sloppy ja ebaproffesionaalne.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #92
      Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

      OP-s olid ainult steikijale tingimised pmst ja mingeid graafikuid polnud ja snap võeti ära.
      Oma vits.
      Teisel lehel jamh graphid aga kui 30k käe alusel tehakse diile siis pole mul midagi öelda.
      Last edited by qbj0hn; 09.03.12, 12:24.

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #93
        Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        OP-s olid ainult steikijale tingimised pmst ja mingeid graafikuid polnud ja snap võeti ära.
        Oma vits.
        Teisel lehel jamh graphid aga kui 30k käe alusel tehakse diile siis pole mul midagi öelda.
        Tulemused tulemusteks, mis seal ikka.
        Kõige rohkem häirib mind see, et mul pole stakest mingit ülevaadet. Stakemisel sai paika pandud punkt, et annab teada võimalikult tihti siin teemas, aga siin pole stakest absoluutselt juttu olnud Poke algatusel. Pole graafikuid, pole käsi postitatud.
        Poke teab ise ka, et tal palju leake. Praegu ideaalne võimalus siia teemasse raskemaid käsi postitada ja selleläbi ka õppida.
        Üldiselt lootsin stakest rohkem, kasum kasumiks, aga üldine suhtumine on väga kehv.

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #94
          Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

          Jah sorri veelkord, et nii "sloppy" olnud, ma saan formati täna tehtud, siis peaks kõik timm olema.
          üldiselt olen siin oma stake teemades väga aktiivne olnud, aga tõesti on lappama läinud, arvuti nuss ja siis olin haige jne.
          edaspidi panen sessidest käsi ja katsun aktiivsem olla..

          VABANDUSED!1!

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #95
            Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

            Vastane 52/10 3 200 sample
            kas ta 3betib mind, kui tal 9 või 55 pole?
            $0.03/$0.06 No Limit Holdem
            888
            6 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG arqamal ($5.64)
            UTG+1 fluxflux ($6.08)
            CO laeufergott ($6.33)
            BTN wangonr ($7.40)
            SB pokezaki ($13.04)
            BB ownedbyfish ($11.69)

            Pre-Flop: ($0.09, 6 players) pokezaki is SB K K
            3 folds, wangonr calls $0.06, pokezaki raises to $0.24, 1 fold, wangonr calls $0.18

            Flop: 9 9 5 ($0.54, 2 players)
            pokezaki bets $0.40, wangonr raises to $1.56, pokezaki ???????




            70/42 7 70sample
            kas on mõtet riskida seal 2$ kuigi sittagi pole potis?

            $0.02/$0.04 No Limit Holdem
            888
            3 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            BTN taxsimax ($2)
            SB bonzodog14 ($1.26)
            BB pokezaki ($4.21)

            Pre-Flop: ($0.06, 3 players) pokezaki is BB 8 J
            taxsimax calls $0.04, bonzodog14 folds, pokezaki checks

            Flop: 8 9 10 ($0.10, 2 players)
            pokezaki bets $0.07, taxsimax goes all-in $1.96, pokezaki ??????

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #96
              Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

              Esimeses käes ma arvan, et 9 ja 55'ga ta slowtaks.. siiski fish ju.

              Teises käes: ei ole.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #97
                Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                Teine käsi on snap foldaments. Esimeses pole kindel, callin flopi ja vaatan turn, sisse ei meeldi ajada siin loose passive fishi vastu, flop fold ei ole ka kuritegu.

                Esimeses käes vaataks flop agressionit.
                Last edited by timz0333; 10.03.12, 10:53.

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #98
                  Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                  Esimeses käes on tal A5 või ruutu mast.Calliksin ja ruutu mitte tulemisel ja tema panustamisel turnis tõstaks üle.No ma ei tea kui sa seda kätt foldida tahaks. Sellisel flopil ja niiviisi mängitud käel vastase poolt võid ka igast ime kaarte näha.

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #99
                    Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                    esimene käsi callisin flop. check check turn ja riveril panin pool pot value beti, mille ta A9-ga flat callis lol. huvitav tüüp
                    weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager


                    ja teises käes ma miskipärast callisin. ta näititas TA, ning mulle abi ei tulnud.
                    ise panin tüübi AK tüüpi käele, mul oli paar ja oesd

                    Comment

                    • IsandJoberst
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 326

                      #100
                      Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                      Algselt postitas Poke Vaata postitust
                      esimene käsi callisin flop. check check turn ja riveril panin pool pot value beti, mille ta A9-ga flat callis lol. huvitav tüüp
                      weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager


                      ja teises käes ma miskipärast callisin. ta näititas TA, ning mulle abi ei tulnud.
                      ise panin tüübi AK tüüpi käele, mul oli paar ja oesd
                      70/42 7 70sample

                      Selline tüüp kohe kindlasti avab AK-ga , seega ei saa sa teda AK peale panna.
                      Last edited by IsandJoberst; 10.03.12, 13:48.

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #101
                        Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                        nädala vahetusel ei saand eriti mängida

                        tegelikkuses on - vähe rohkem, kui hem näitab, palju käsi on puudu miskipärast.
                        homme saan win plaadi kätte, siis kütan.
                        tahaks 16. märtsi juba. siis sünnipäev+vaheaeg

                        Comment

                        • Addindo
                          Räme Fish
                          • Apr 2011
                          • 4

                          #102
                          Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                          Mul vist silmad nii väsinud juba või mis viga, aga mina seda kribu välja ei loe sealt pildilt

                          Comment

                          • isutuba
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 633

                            #103
                            Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                            proovisin 500% zoomi aga sellest kah kasu polnud

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #104
                              Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima



                              Kohutav jooks

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #105
                                Re: IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima

                                Võin sulle suht kindlalt väita, et nendes limiitides ei ole jooksuga midagi pistmist, kui graafik sellise suuna võtab. Pead enda mängust leakid välja praakima.

                                Comment

                                Working...