MTTstake@stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Äll
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 254

    #91
    Re: MTTstake@stars

    panin ka maha, bbl oli jj ja btnil üllataval kombel 55
    halb see, et pihta oleks saanud:D

    Comment

    • Äll
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 254

      #92
      Re: MTTstake@stars

      ikka ei suuda ju võita turniiri, sain 11dol deebilt 4.koha ja 600+dol ehk stake ala 600plussis, liiga väsinud et stars uuesti teha ja cashieri ei vaatand pärast seda:D

      Comment

      • superkuul
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 113

        #93
        Re: MTTstake@stars

        asi seegi :)

        Comment

        • superkuul
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 113

          #94
          Re: MTTstake@stars

          Kahjuks pean ka omadel põhjustel diili ära lõpetama. Õnneks see 1 osak et ei tohiks väga midagi muuta. Kui on võimalik.

          Comment

          • OuMaiGaad
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 482

            #95
            Re: MTTstake@stars

            Võiksin pmst superkuuli osaku endale osta lisaks oma ühele osakule.

            Comment

            • OuMaiGaad
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2010
              • 482

              #96
              Re: MTTstake@stars

              Ostan siis superkuuli osaku ära ( kannan täna õhtul/homme hommikul talle mb) 100$ ja Äll kannad talle siis hetke seisu kasumi jah?

              Comment

              • superkuul
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 113

                #97
                Re: MTTstake@stars

                Nii ta rääkis mulle jah.

                Comment

                • Marks111
                  Jube Noob
                  • Nov 2008
                  • 111

                  #98
                  Re: MTTstake@stars

                  Kõige õigem oleks kui OuMaiGaad kannaks superkuulile praeguse osaku väärtuse(ehk +selle kasumi protsendi). Sest praegune $100 osak pole pole enam 5% väärtusega.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #99
                    Re: MTTstake@stars

                    Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
                    Kõige õigem oleks kui OuMaiGaad kannaks superkuulile praeguse osaku väärtuse(ehk +selle kasumi protsendi). Sest praegune $100 osak pole pole enam 5% väärtusega.
                    jep. nii peaks olema, sest kuna stake on plussis, siis on selle ühe osaku väärtus rohkem kui 100$. Äll võiks ära arvutada palju hetkel ühe osaku väärtus on ja see peaks siis olema ka hind müümisel/ostmisel.

                    //kui stake 600$ plussis, siis stakejatele läheb sellest 50% ehk 300$. kokku 20 osakut ehk siis ühe osaku väärtus on hetkel 115$. võin ka arvutusega eksida, aga nii vist peaks olema. aga ma ei tea palju stake plussis täpselt on.

                    Comment

                    • superkuul
                      Jube Noob
                      • Dec 2008
                      • 113

                      #100
                      Re: MTTstake@stars

                      nu nii sobib ka mulle, ega vahet ei ole :) Hetkel pole midagi saanud nii et nii võib ka teha. Äll pmis et 113 taala siis on stake 1 osa.
                      Last edited by superkuul; 06.02.12, 20:41.

                      Comment

                      • OuMaiGaad
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 482

                        #101
                        Re: MTTstake@stars

                        Saatsin ära sulle superkuul 113$. Anna teada siin, kui rahad käes ilusti. Äll pane mulle kaks osakut kirja siis kokku.

                        Comment

                        • superkuul
                          Jube Noob
                          • Dec 2008
                          • 113

                          #102
                          Re: MTTstake@stars

                          Rahad käes. Tänud.

                          Comment

                          • Äll
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 254

                            #103
                            Re: MTTstake@stars

                            stake praegu 550 plussis, eile sai jälle ft bubbleit nautida
                            täna plaan vist mikogo ka tööle panna, et äkki kellegil on huvti ja saab vaadata, et eks annan teada siis

                            Comment

                            • valustyng
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 450

                              #104
                              Re: MTTstake@stars

                              oleks huvitatud vaatamisest, mis kell alustad?

                              Comment

                              • Äll
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 254

                                #105
                                Re: MTTstake@stars

                                sry nv oli väga vähe aega, et mängida
                                see nädal panen suurt volüümi
                                paar asja vaja aruvtis korda timmida, siis panen mikogo ka järgi

                                Comment

                                Working...