MTTstake@stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Äll
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 254

    #1

    MTTstake@stars

    Tere, sooviks saada stake 1-22dol mttdele
    Enda roll puudub, sest olid vahepeal ootamatult suured väljaminekud ja tegelt ei oska elada ka:D


    Summaks oleks 2kdol ja jagaks selle 20 osakuks ehk siis 100dol osak
    Tingimused:

    1)Kasum jaguneb stakeback+50/50 fppd ja stellarid jäävad mulle, aga vahepeal vb kastuan fppsi satikate mängimiseks ja see läheb ka stake alla
    2)Mängin kuni kasum on vähemalt 4k või 500mängu
    3)Muid mänge ei mängi,cashoudid keelatud
    4)Updateks 2 päeval jooksul summat ja mängitud mänge
    5)Mängin 1-22dol mttsi(päevas max 2 22dol kuni roll vähemalt 2.3k ja enam neid ei näpiks kui roll langeb 1.8k peale)vahepeal prooviks vb 3dolrebuyd ka, aga mitte neid haigeid 3x turbosi

    Vist on nedega kõik, aga kui keegi tahab midagi küsida/muuta pange julgelt teele

    Maskta saab MB ja Swed

    Foorumist teavad mind irl:jaagup17,krisjtanlaas,mikk2468,reigo,eyestabbe r.

    Eelnevad mtt staked :
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...iirstake-stars
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...TT-stake-stars


    Osakud:
    hrlohe 2 osakut makstud-tagasi makstud
    kardaanirist 2 osakut makstud-tagasi makstud
    junkman 2 osakut makstud-tagasi makstud
    jaagup17 3 oskaut makstud-tagasi masktud
    oumaigaad 2 osak makstud-tagasi makstud
    sr1337 2 oskaut makstud-tagasi makstud
    oskarr89 2 osakut masktud-tagasi makstud
    raadis 3 oskakut makstud-tagasi makstud
    fanjeera 2 oskaut makstud-tagasi makstud
    Last edited by Äll; 21.02.12, 21:14.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: MTTstake@stars

    Võtan ühe.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: MTTstake@stars

      võtan kaks.

      Comment

      • junkman
        Jube Noob
        • Mar 2010
        • 156

        #4
        Re: MTTstake@stars

        võtan ühe.

        Comment

        • jaagup17
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1090

          #5
          Re: MTTstake@stars

          2 osakut

          Comment

          • OuMaiGaad
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 482

            #6
            Re: MTTstake@stars

            bronniks ühe osaku.

            Comment

            • sorm
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1511

              #7
              Re: MTTstake@stars

              Soovitan mängida $2R, $3R, $5R ja kuni $4 2R1A (obv no turbo). Freezout turbosid ka üle $11 ei näpiks.

              Edu!

              Comment

              • SR1337
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 348

                #8
                Re: MTTstake@stars

                2 osakut.

                Comment

                • Äll
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 254

                  #9
                  Re: MTTstake@stars

                  Algselt postitas sorm Vaata postitust
                  Soovitan mängida $2R, $3R, $5R ja kuni $4 2R1A (obv no turbo). Freezout turbosid ka üle $11 ei näpiks.

                  Edu!
                  Peaks tõesti proovima neid väiksemaid rebuysi ja turbosi eriti üldse ei näpi(ainult kuni 4.4dol)
                  aga aitäh nõuannete eest

                  Comment

                  • Äll
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 254

                    #10
                    Re: MTTstake@stars

                    hrlohe ja junkman muutsid oma oskaute arvu

                    Comment

                    • superkuul
                      Jube Noob
                      • Dec 2008
                      • 113

                      #11
                      Re: MTTstake@stars

                      võtaks ka 1 osaku kui alles on

                      Comment

                      • OskarR89
                        Julm Donk
                        • Dec 2009
                        • 81

                        #12
                        Re: MTTstake@stars

                        võtan ka 2

                        Comment

                        • raaids
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 606

                          #13
                          Re: MTTstake@stars

                          võtan 3
                          Last edited by raaids; 07.12.11, 02:00.

                          Comment

                          • fanjeera
                            Julm Donk
                            • Apr 2009
                            • 55

                            #14
                            Re: MTTstake@stars

                            võtaks 2 osakut

                            Comment

                            • Äll
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 254

                              #15
                              Re: MTTstake@stars

                              Kogun nüüd raha kokku ja umbes 7-st hakkan mängima

                              Comment

                              Working...