IRBabooooni NL 30 6max stake 888 pokeris

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #1

    IRBabooooni NL 30 6max stake 888 pokeris

    Kuna endal roll FTPs kinni, siis otsustasin uue rolli alustamiseks ja mängu meelde tuletamiseks(pole mingi 3-4 kuud mänginud) stake küsida.

    Reeglid:
    Summa: 30 BI NL 30 jaoks, ehk 900$ buddytransferiga 888s
    Kestvus: 30 000 kätt
    Limiit: Mängin NL 30, kui kaotan 10 BI siis liigun NL 20, ülesse ei liigu selle diili jooksul
    Kuna olen harjunud pikemalt ühte limiiti mängima mitte edasi-tagasi limiitde vahel käima, siis rakendaks sellist bankroll managementi
    Kasumijaotus: 50-50
    Rakeback jääb minule, aga kui diil peaks kahjumisse jääma siis korvan kaotatud osa rakebackist.

    Tulemused:
    NL 30 6max 888s:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    NL 50 6max 888s:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by I R Baboooon; 29.09.11, 19:56.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

    Edu. Kasum 50:50, OP ise parandab esimese posti ära.

    Comment

    • I R Baboooon
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 235

      #3
      Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

      Lisaks veel mainin ära, et 11.-16. august pole Eestis ja mängida ei saa, aga alustama oleks nõus suht kohe. Kuna mängin 4 lauaga, siis loodaks 30 000 kätt ära teha septembri keskpaigaks, hiljemalt septembri lõpuks.

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #4
        Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

        Nick pacis?

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #5
          Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
          Nick pacis?
          Sama.
          Edu stake leidmisel, kindlasti +EV stake. Mängib korralikult ka. Kuigi ma väga ei taha, et sa nl30 tuled :D :D

          Comment

          • I R Baboooon
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 235

            #6
            Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

            IRBaboooon on 888 kasutajanimi

            Comment

            • vass
              Jube Noob
              • Jan 2010
              • 181

              #7
              Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

              Kahjuks ei saa ise sellest pakkumisest osa võtta, aga mängijat soovitan küll. Igati decent vana, senimaani pole teda gämblimas näinud. tundub, et BR management ja tilt control on igati paigas ja kontrolli all. Nii, et huvilistele soovitan kindlasti:)

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #8
                Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

                Olime kunagi mõlemad 6maxi vennad, ta tunduvalt õpihimulisem ja emotsioone kontrollivam kui mina ja seda on ka graafikutest näha. Tema biidib, mina mitte, steigiks ise, aga kuna mõlemal jäid rollid FTP-sse, siis kahjuks ei saa.

                Comment

                • overgrow
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 109

                  #9
                  Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

                  Kaua sa pokkerit mänginud oled? Kuidas see sample sul nii väike on, phmt 60 000 kätt ainult? Ehk siis kaks kuud oled reaalselt online mänginud?(eeldusel, et ca 30k kätt kuus teed)

                  Comment

                  • I R Baboooon
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 235

                    #10
                    Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

                    Online olen mänginud mingi 2010 aasta algusest saati? Aga pideva motivatsioonipuuduse tõttu pole eriti kaugele arenenud ja palju mänginud. Korralikult alustasin uuesti 2011 aasta alguses NL 10st 888s. Mängin 4 lauda(ca 350 handi/h) ja naljalt üle 2h sesse ei tule, nii et selle stakega proovin ennast ületada.
                    Ja NL 30 sellepärast vähe käsi, et sain uue limiidi rolli kokku ja hakkasin NL 50 mängima. Pärast kolisin FTPsse ja mängisin seal NL 50(väikese kahjumiga, vb 10-15k käsi) ja siis lõpetasin.

                    Comment

                    • EestiMats
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 625

                      #11
                      Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

                      Kerge hiiteri tõttu on tekkinud veits vaba raha MB-sse ja otsustasin selle siis investeerida, ootan siit kerget kasumit.
                      Stake suuruseks 720$ , 30k käsi , 50:50 kasumijaotus, rb jätab endale või siis korvab miinuse. 570$ peal liigub nl20, loodetavasti pole vaja.
                      Uuendab siin siis iga 2k käe tagant. Loodetavasti kerge lisa +$$$ mulle ja ehk temagi saab endale NL20/30 rolli.

                      Comment

                      • I R Baboooon
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 235

                        #12
                        Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

                        Kinnitan, täna kohe mängima ei hakka veel, vaatan mõned videod ja loen konspekti läbi.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

                          Jama, oleks tahtnud ise steigi ära võtta =)

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #14
                            Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            Jama, oleks tahtnud ise steigi ära võtta =)
                            napilt jh magasid maha:)

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: Otsin NL 30 6max stake 888 pokeris

                              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                              napilt jh magasid maha:)
                              lol:D

                              Edu stakega.

                              Comment

                              Working...