Kuna endal roll FTPs kinni, siis otsustasin uue rolli alustamiseks ja mängu meelde tuletamiseks(pole mingi 3-4 kuud mänginud) stake küsida.
Reeglid:
Summa: 30 BI NL 30 jaoks, ehk 900$ buddytransferiga 888s
Kestvus: 30 000 kätt
Limiit: Mängin NL 30, kui kaotan 10 BI siis liigun NL 20, ülesse ei liigu selle diili jooksul
Kuna olen harjunud pikemalt ühte limiiti mängima mitte edasi-tagasi limiitde vahel käima, siis rakendaks sellist bankroll managementi
Kasumijaotus: 50-50
Rakeback jääb minule, aga kui diil peaks kahjumisse jääma siis korvan kaotatud osa rakebackist.
Tulemused:
NL 30 6max 888s:
NL 50 6max 888s:
Reeglid:
Summa: 30 BI NL 30 jaoks, ehk 900$ buddytransferiga 888s
Kestvus: 30 000 kätt
Limiit: Mängin NL 30, kui kaotan 10 BI siis liigun NL 20, ülesse ei liigu selle diili jooksul
Kuna olen harjunud pikemalt ühte limiiti mängima mitte edasi-tagasi limiitde vahel käima, siis rakendaks sellist bankroll managementi
Kasumijaotus: 50-50
Rakeback jääb minule, aga kui diil peaks kahjumisse jääma siis korvan kaotatud osa rakebackist.
Tulemused:
NL 30 6max 888s:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
NL 50 6max 888s:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


TC
Comment