Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny
aa ei sorry. ma mõtlesin, et noh siia peaks updated tulema. Huvitav lugeda muud midagi.
Aga lihtsalt selle küsingi, et miks 2 kuud pole update tulnud. Kas stake leidis õnnetu lõpu ?
Algselt postitas Godspeed_EJ
Vaata postitust
Aga lihtsalt selle küsingi, et miks 2 kuud pole update tulnud. Kas stake leidis õnnetu lõpu ?
Comment