Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #16
    Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

    sooviks mõne adekvaatse cashi mängija arvamust teada.

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #17
      Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

      Hea oleks inf ka, et mis enne seda kätt toimunud ning kui hea regiga tegemist.

      Pigem kaldub sinna over-leveling kategooriasse see käsi. Aga arvestades meie turni checkiplaani, siis riverit oleks patt foldida.

      Comment

      • kondor
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 339

        #18
        Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

        kohutav turn play. beti alati. kas sai 88le või JJ'le pihta?

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #19
          Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

          Mul tuli ühe ühissessi ajal just ükspäev identne olukord ette. Karjusin sõbrale läbi skype, et "shove river, shove river!" Kui me riveril c-r AI saame, siis esindab villain siin praktiliselt ainult üht kätt - 67. Hero turni check näitab ühelt poolt meie vähest enesekindlust oma käe suhtes ja teisalt laseb villainil riveril teha väga suure fold equityga bluffi (ahjaa, minu case puhul callis villain shove ja näitas ise 67).

          Ise panustaks tavaliselt turni (to build the pot). Kui turn checkitud, siis foldiks riveri ilma readita. Ja kasutaks sama spotti edaspidi ise regide bluffimiseks.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #20
            Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

            Kui ta oleks turni pettinud ja saanud c-r mis siis teinud oleksite ?

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #21
              Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

              Algselt postitas kondor Vaata postitust
              kohutav turn play. beti alati. kas sai 88le või JJ'le pihta?
              Ise välistaksin 88,vaevalt et regular jätkab sellises flopis 88-ga

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #22
                Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

                Vastik koht. Suht nutsised on need overshoved imo.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #23
                  Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

                  Nagu näha perfect play on vastase poolt eitherway!

                  Tuleb kasutusse võtta vastav move :)

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #24
                    Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

                    No ei tea kas ta on nii perfekt play. Kas ta ikka nutsiga riskiks, et hero ka riveri järgi checkib? Kui mingi history on ja herole meeldib rivereid stabida when checked to, siis ilmselt jah, aga üldjuhul ma arvan ta ikka üritaks mingit valuet saada riveris.

                    Comment

                    • 5gww
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 333

                      #25
                      Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

                      Ma usun, et vastase silmis näib see nii, et sa checkisid turni järgi sellepärast, et kas sul pole üldse mitte midagi või siis mingi käsi millel on väike showdown value aga ei taha turnis bettides saada c/r villu poolt ning pot controllid. Väga tugeva käega sa oleks arvatavasti bettinud turni. Ta teab, et riveril sa võid teha väikse valuebeti või bluffi, aga kui ta shoveb, siis ta võib olla üsna kindel, et saab su suht paljudelt kätelt maha ning FE peaks olema suht suur.
                      Monsteriga ma usun, et ta üritaks ise betika mingit valuet saada.

                      Ma calliks maha.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #26
                        Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

                        Rõve spot riveril indeed. Turni oleks kindlasti bettinud tho.

                        Kuidas senini grind kulgenud?

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #27
                          Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

                          kuida edeneb ?

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #28
                            Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

                            Kuidas läheb?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #29
                              Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

                              2 kuud peaaegu pole kursis hoidnud toimuvaga. wtf?

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #30
                                Re: Supsti 200NL FR stake powered by Mr_Kenny

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                2 kuud peaaegu pole kursis hoidnud toimuvaga. wtf?
                                Ma pean ka sulle aru andma, kuidas mängimisega läheb? wtf?

                                Comment

                                Working...