Steikimisleping koostamise arutelu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1

    Steikimisleping koostamise arutelu

    Tere,

    tegelesin lõpuks charityga ning tegin esialgse põhja valmis.
    Näha saab aadressilt http://www.scribd.com/doc/59293397/investeerimisleping

    Ise parandaks pealkirja juba : INVESTEERIMISLAENULEPING, samuti panen sisse veel ennetähtaegse tagastamise juhtumi.

    Miks nimetan lepingut investeerimislaenulepinguks ning osapooli laenuandjaks ja laenuvõtjaks? Lepingu põhiline eesmärk on paika panna täpselt tingimused, mille alusel steiki antakse ning juhul, kui läheb pärast vaidluseks, siis oleks ka asja lahendaval kohtul mõnevõrra kergem, kui tuttavad mõisted lepingus (milleks teha neile asja keerulisemaks mõistetega a la "steik", "mängima" "gämblimine" jne).

    Pange aga oma ettepanekud kirja
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #2
    Re: Steikimisleping koostamise arutelu

    Üldine loogika võiks olla see, et antakse laenu mingiks ajaperioodiks ja seda ei pea tagastama juhul kui ... /siis on stake saajal ka rohkem huvi, et need punktid ikka täpsalt paika saada. Teine pool lepinguts on, siis kasumi jagamine. Kindlasti tuleks ära mainida kõik FPP, rakeback ja muud kautsed rakebackid (näiteks freerollid jne.). Samas kas on olemas mõni pretsedent, et käituti diili reeglite kohaselt, diil jäi plussi ja lasti üle :D ?

    Comment

    • Cheating
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 447

      #3
      Re: Steikimisleping koostamise arutelu

      Väga tubli ettevõtmine!

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #4
        Re: Steikimisleping koostamise arutelu

        selgituseks: lepingu põhiosas pannakse paika steigi üldtingimused, mis juhtub, kui midagi tehakse/eeldus saabub jne ning lisas on juba täpsed andmed buy-ini, reikide jne detailide kohta, mis iga steikimisjuhtumi korral erinev.

        kui kellegil parem idee, kuidas leping üles ehitada, siis tirigu alla endale ja kohendagu, kindlasti saab mõningaid punkte kasutada.

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #5
          Re: Steikimisleping koostamise arutelu

          Väga hea, tänud Adam! :)

          Viskan enda reeglid üles mis peaks üsna põhjalikud olema:
          Võibolla saab siit mõtteid ning klapib mingisuguse lõpp-produkti valmis steikijatele mis on ka juriidiliselt korrektne.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          PDF-ina on seda veidi parem lugeda kel huvi on leiab selle siit
          Last edited by Mr_Kenny; 04.07.11, 20:06.

          Comment

          • neeme
            Grinder
            • Nov 2008
            • 540

            #6
            Re: Steikimisleping koostamise arutelu

            Väga pro adam. Kui esimene digiallkirjaga stake leping ka ükskord tehtud saab siis oleks päris kõva edasiminek siin foorumis meil. :))

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #7
              Re: Steikimisleping koostamise arutelu

              Ilma digiallkirjata ka lepingut teha saab või?

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #8
                Re: Steikimisleping koostamise arutelu

                kenny, sealt saab palju uusi mõtteid ning igasuguseid asju saab pmst sisse panna, aga minu arust põhiprobleem on pärast iga konkreetse fakti tuvastamine, kas pokkeritoa cashieri seisust tehtud screenshot on piisav jne.

                kui sellele käega lüüa, siis riskime ohuga, et kohus pärast kaares paneb, sest lihtsalt ei saa tuvastada mingit asjaolu. face the fact, me tegeleme selle lepinguga ainult sellepärast, et pärast oleks kohtus vettpidav dokument.
                kui seda mitte arvestada, siis piisab ka steigi alafoorumis pärast tingimuste ettelugemist postitusest "nõustun diili tingimustega"
                Last edited by adam_q; 04.07.11, 20:34.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #9
                  Re: Steikimisleping koostamise arutelu

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Ilma digiallkirjata ka lepingut teha saab või?
                  ofc, IRL face2face

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #10
                    Re: Steikimisleping koostamise arutelu

                    Lepingusse võib panna punkti, et stake saaja on raha kättesaanud ja seda kinnitab ta allkirjaga.

                    Kui lepingupartnerid ei usalda teineteist, siis saab peale lepingu sõlmimist edastada kirjaliku teate, et olen raha kätte saanud, emailiga peaks sobima.

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #11
                      Re: Steikimisleping koostamise arutelu

                      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                      kenny, sealt saab palju uusi mõtteid ning igasuguseid asju saab pmst sisse panna, aga minu arust põhiprobleem on pärast iga konkreetse fakti tuvastamine, kas pokkeritoa cashieri seisust tehtud screenshot on piisav jne.

                      kui sellele käega lüüa, siis riskime ohuga, et kohus pärast kaares paneb, sest lihtsalt ei saa tuvastada mingit asjaolu. face the fact, me tegeleme selle lepinguga ainult sellepärast, et pärast oleks kohtus vettpidav dokument.
                      kui seda mitte arvestada, siis piisab ka steigi alafoorumis pärast tingimuste ettelugemist postitusest "nõustun diili tingimustega"
                      Jah tõsi ta on, krt neid punkte on tohutult millega arvestama peab.

                      Comment

                      • sorm
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1511

                        #12
                        Re: Steikimisleping koostamise arutelu

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Ilma digiallkirjata ka lepingut teha saab või?
                        Palju diile on toimunud pokkerimaailmas ja ka siin foorumis ausõna peale. Ei mingeid lepinguid ja tihtipeale ainult suusõnaline kokkulepe. Turniiri algul teete koos suitsu vahetate näiteks 10% (keegi teine seda pealt ei kuule). Hitid turna ära ja siis EI maksa seda 10% välja!?!? Tundub ju igale pokkerimängijale uskumatu? Algselt oli tegu foorumiga, kus suurem osa kasutajaid olid Ausad pokkeriProd, kelle jaoks sõna maksab. Hiljem foorumi kasvades tuli juurde palju wannabeeeee prosid - noori lolle lohgamblereid, kes enda eesmärkide täideviimiseks ei valinud vahendeid. Algas kõik rahavahetuse teemast ja kuna see kinni pandi, siis nüüd on asi jõudnud stake teemani, kus muidugi on petmine raskem, aga selleks nähakse ka rohkem vaeva ning jahitakse suuremaid summasid.

                        LAHENDUS = leping (mitte stake keelustamine nagu tehti rahavahetus diilidega)

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #13
                          Re: Steikimisleping koostamise arutelu

                          Tõesti väga hea ettevõtmine, kiidusõnad adam_q'le!

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #14
                            Re: Steikimisleping koostamise arutelu

                            Vaatan, et häid inimesi leidub ikkagist kah..peale scä...

                            Tubli Adamq!

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #15
                              Re: Steikimisleping koostamise arutelu

                              respect+1

                              Comment

                              Working...