MTTSnG diil starsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #1

    MTTSnG diil starsis

    Tere otsin stake seoses full tildi bustosse minekuga pole enam rolli ja otsin abi foorumist.
    Olen mänginud pokkerit ca 3 aastat. Viimane aasta keskendunud MTT ja sndele. Nende mängudega ca 35K usd profitit.
    Tõestuseks graafikud


    pluss starsi graafikud kasutaja seal samuti Kivisaba saate oprida näiteks sest sharkscopes pole ise opt inninud.

    Plaan selline
    investorid tagavad 1500$ rolli
    vajadusel võib jagada kümneks osakuks 150$ tk
    Mängida plaanis 7$ 45 mane 8$ 180 mane(kui jooksevad pole kindel) ja 3,5rebuy 180 mane
    Alla liikumine siis poole rolli kaotamisel hea alguse puhul ülesliikumine kokkuleppel.
    kasumi jotus 50/50
    Mida pakun:
    *Head volüümi (ca 400-500 turnat nädalas)
    *Tagasisidet ja proffessionaalset suhtumist

    Kestvus kuni algne roll kolmekordistatud või juuli lõpuni

    Küsimused ja bookimised palun.
    maksete jaoks pm maksta võimalik panka ja moneybookerisse
    Last edited by kivisaba; 30.06.11, 14:19. Põhjus: täpsustasin ja graafikud
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #2
    Re: MTTSnG diil starsis

    Võin kolmandiku ära võtta, kui keegi foorumi tuntumatest nimedest kinnitaks su usaldusväärsust.Raha saan ainult panka kanda.Ma ka graafikuid ei näe.Ehk siis 3 osakut
    Last edited by viki; 30.06.11, 08:02.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #3
      Re: MTTSnG diil starsis

      Bronnin 1 osaku. Graafiku võiksid ka uppida (mina hetkel ei näe).

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: MTTSnG diil starsis

        E: 100$ eest bookiks, kui MB sobib ja päris täna ei taha raha kätte saada.
        Last edited by vapsik; 30.06.11, 08:04.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: MTTSnG diil starsis

          Algselt postitas viki Vaata postitust
          Võin kolmandiku ära võtta, kui keegi foorumi tuntumatest nimedest kinnitaks su usaldusväärsust.Raha saan ainult panka kanda.Ma ka graafikuid ei näe.Ehk siis 3 osakut
          kui minu arvamus midagi loeb, siis tean tüüpi irl ja siiamaani sümpaatse mulje jätnud, garanteerida ei saa midagi aga olen enam kui kindel, et see küll scammi plaan pole

          Comment

          • valustyng
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 450

            #6
            Re: MTTSnG diil starsis

            olen näinud teda päris palju laudades mängimas tundub, et oskab mängida küll

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #7
              Re: MTTSnG diil starsis

              viki 450$ MAKSTUD
              goodspeed_EJ 150$
              vapsik 100$
              madis very 800$ MAKSTUD

              Välja müüdud!

              lisasin graafikud ja starsi opri esimesse posti.
              Foorumi tuntumatest nimedest teavad mind peaegu kõik nägupidi.

              võtjad saatke pm ja saan täna alustada juba
              Last edited by kivisaba; 30.06.11, 15:55.

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #8
                Re: MTTSnG diil starsis

                GOOD LUCK !

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: MTTSnG diil starsis

                  Lisan igaxjuhuks, et ka mina tean teda nime ja nägupidi. Mitmeid kordi Tartus ja mujal mänginud. Olen suht kindel, et ta ei skämmi :)

                  edu

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #10
                    Re: MTTSnG diil starsis

                    kuna kaks suuremat investorit maksid juba ära siis alustan mängimist juba teistel siis aega esmaspäevani kui siis pole laekunud siis tühistan nende osa lihtsalt. Nii peaks päris aus olema

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: MTTSnG diil starsis

                      In b4 result oriented payment

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #12
                        Re: MTTSnG diil starsis

                        Edu!

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #13
                          Re: MTTSnG diil starsis

                          Edu!

                          Comment

                          • sorm
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1511

                            #14
                            Re: MTTSnG diil starsis

                            Edu! Lihtsalt huvist, et miks sa näiteks kuni $5 (või $10) MTT projekti ei kaasanud? Variatsioon liiga suur? Starsis on väga head turnad ka peävased 2+R 8k Guaranteed!

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #15
                              Re: MTTSnG diil starsis

                              Nüüd ainult vapsiku benjamin puudu aga tuleb ka see ma arvan. Mtt-de jaoks liiga lühike periood 1 kuu lihtsalt imo ja turbodes peaks päris hea hourly tulema. Tänud kõigile toetuse eest

                              Comment

                              Working...