MTTSnG diil starsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #16
    Re: MTTSnG diil starsis

    Homme peaksin coni käest raha kätte saama, siis saadan raudselt. Kui mingi jama sellega, siis saadan ikkagi, aga panka.

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #17
      Re: MTTSnG diil starsis

      kivisaba on väga pro, soovin ainult parimat. loodan, et kunagi mängime veel koos ühte samat limiiti. gl ja crushi!

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #18
        Re: MTTSnG diil starsis

        krt ei märka neid häid teemasid. oleks isegi tükki tahtnud.
        aga GL!

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #19
          Re: MTTSnG diil starsis

          esimene päev -225$ ehk umbes 20 avg buy inni. oleks õigel ajal flipid pidanud mõnes kohas oleks võinud kaks korda samapalju plussi olla aga selline see 10bb pokker juba on. Tase on ikka kohati väga halb limp callitakse ennast all-in raise folditakse 10-t bb-d ja folditakse mincashile ehk standard MTT sng vead torkavad stabiilselt silma ehk siit peaks mida võtta olema küll. Homme uue hooga.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #20
            Re: MTTSnG diil starsis

            Njaa, nii suur hävingut poleks ikka arvanud. Kahjuks pole võimalust siiski raha saata.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #21
              Re: MTTSnG diil starsis

              Kuidagi eriti haiged levelid mõne mehe poolt, või kuidas?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #22
                Re: MTTSnG diil starsis

                hahaha:D

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #23
                  Re: MTTSnG diil starsis

                  Kui see level pole,siis see küll vapsikut kõige paremast küljest ei näita.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #24
                    Re: MTTSnG diil starsis

                    Rasked ajad ja +EV kohti tuleb hoolega valida. Kivisabale muidugi edu!

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #25
                      Re: MTTSnG diil starsis

                      omg ei ole nii lol

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #26
                        Re: MTTSnG diil starsis

                        No hea küll, kui see teid nii häirib, siis eks ma saadan ära.

                        E:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by vapsik; 01.07.11, 09:54.

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #27
                          Re: MTTSnG diil starsis

                          see peab ikka väga tugev level olema:D

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #28
                            Re: MTTSnG diil starsis

                            WTF:D:D:D:D:D?!?!

                            Edu kivisabale igaljuhul

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #29
                              Re: MTTSnG diil starsis

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              No hea küll, kui see teid nii häirib, siis eks ma saadan ära.

                              E:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              hehe miks saatsid, ei pidand ju saatma?

                              Comment

                              • MrRiver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 735

                                #30
                                Re: MTTSnG diil starsis

                                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                                hehe miks saatsid, ei pidand ju saatma?
                                Ühiskonna surve.

                                Comment

                                Working...