Nomerlot steik NL30FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1

    Nomerlot steik NL30FR

    site: EuroPoker (Ongame võrgustik)
    Formaat: NL30FR
    Steikijad: Tigrano ja fyte

    *Summa 20BI ehk 600$
    *Steigi pikkus 50 000 kätt
    *Kasumijaotus 50/25/25
    *Rakeback jääb nomerlot'ile klausliga, et kui steik lõpeb kahjumiga, kaetakse kahjum rakebacki arvelt
    *Stop-loss 5BI ehk kui bankroll kukub 450$-ni, liigub nomerlot NL20-sse ning liigub tagasi NL30FR pärast +5BI ehk kui bankroll on tõusnud 550$-ni
    *NL30FR-st kõrgemal mängimine ainult kõigi osapoolte nõusolekul
    *Igasugused cashoudid steigi ajal ainult kõigi osapoolte nõusolekul
    *Nomerlot annab steigi kulgemisest foorumist teada vähemalt korra nädalas.

    Kui nomerlot rikub kokkuleppe reegleid, on steikijatel õigus diil katkestada ning tagasi nõuda kogu steigisumma

    ----------------------------------------------------------------------------
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by nomerlot; 18.05.11, 11:32. Põhjus: Steik olemas
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Nomerlot küsib steiki NL30FR

    Ma nomerloti ongame mänguga kursis ja see kindlasti on hea võimalus mõnele steikijale.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: Nomerlot küsib steiki NL30FR

      ma soovin sulle edu!

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #4
        Re: Nomerlot küsib steiki NL30FR

        Ilmselt võtan ära, täpsustan lähima 15min jooksul

        // PM-i mulle oma msn palun ja arutame kuidas rahasi liigutada
        Last edited by mislinn; 17.05.11, 20:34.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: Nomerlot küsib steiki NL30FR

          Mislinn, jäid hiljaks pisut. :P
          Rääkisin juba enne su postitamist Nomerlot'ga msn'is - võtame steigi Tigranoga kahepeale.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #6
            Re: Nomerlot küsib steiki NL30FR

            Ei ole nii, ma jään alati hiljaks

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: Nomerlot küsib steiki NL30FR

              Tõsi mis tõsi, fyte ja Tigrano võtsid steigi kiirelt ära, rahadki juba kohal. Sry, mislinn!
              Homme kirjutame siia steigi detailid lahti ja läheb grindimiseks.

              P.S. uskumatu, vähem kui pooleteist tunniga olid kosilased olemas. Respekt ja püüan usaldust õigustada.

              Comment

              • miksnii
                Grinder
                • May 2009
                • 580

                #8
                Re: Nomerlot küsib steiki NL30FR

                Edu, usun, et kindlasti kasmulik diili kõikidele osapooletele.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: Nomerlot küsib steiki NL30FR

                  sul oli vähemalt üks kosilane veel, ta pidi hommikul ära võtma kui keegi poleks võtnud (mis oli tõesti vähetõenäoline).
                  edu veelkord!

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: Nomerlot küsib steiki NL30FR

                    See on üks neist vähestest steikimisteemadest, mis ei ole halva maiguga. Edu ka minupoolt.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #11
                      Re: Nomerlot steik NL30FR

                      Teen esimese nädala kokkuvõtte.

                      Volüüm: 11 504
                      Kasum: +247,97$
                      Winrate 7,8bb/100
                      Volüüm tuli väiksem kui loodetud, sest 2 päeva läks ootamatult muude tegurite peale. Siiski arvan, et kuu ajaga saab 50K täis.
                      Kun päeval on laudu vähevõitu, siis miksin sisse ka NL20 laudu.

                      nomerlot_steik_1week.jpg

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: Nomerlot steik NL30FR

                        Lahe.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Nomerlot steik NL30FR

                          Väga nunnu stake. Wp!

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #14
                            Re: Nomerlot steik NL30FR

                            hoia sama kurssi!

                            Comment

                            • Ski
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 97

                              #15
                              Re: Nomerlot steik NL30FR

                              Kuida FR tase Euro Pokeris on muidu?

                              Comment

                              Working...