Nomerlot steik NL30FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #16
    Re: Nomerlot steik NL30FR

    No nüüd on tunne veel haigem, et stake enne mind ära võeti Aga teistele halba ei soovi seega gl edaspidi

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #17
      Re: Nomerlot steik NL30FR

      Teise nädala kokkuvõte
      Volüüm: 10 619 kätt
      Kahjum: -110.25$
      winrate: -4,46bb/100
      nomerlot_steik_2week.jpg

      Miinuse kommentaariks oskan niipalju öelda, et nädalavahetusel ehk kõige magusamal ajal keeras variatsioon teise suuna ning 3,5K käega kukkusin 210$. Suuremad laksud olid stiilis set vs set, flopist ülepaar vs ülepaar, K-flush vs nut flush, full house vs nelik, KK vs väljaimetud AK, standard KK vs AA.
      Kindlasti lõhkus see natuke mängutuju, mis ei lasknud volüümi tõsta:(
      Piinlik on steikijate ees küll, aga lootust ei kavatse kaotada, üle poole steikist on veel ees.

      Kogu steik siiani
      22 124 kätt
      Kasum: +137,72$
      winrate 1,9bb
      nomerlot_steik_1ja2week.jpg

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #18
        Re: Nomerlot steik NL30FR

        Kolmanda nädala kokkuvõte
        Volüüm: 11 790 kätt
        Kahjum: -31,71$
        winrate: -0,64bb/100
        nomerlot_steik_3week.jpg

        Ei ole see steik kuidagi ootuspäraselt läinud:(
        Kahjumit steikijad ilmselt kannatama ei pea, sest rb-puhvrit on ka kogunenud, aga oodatud kasuminumbrit ei ole siiani tekkinud.

        Viimased 16K kätt veel jäänud, loodame parimat.

        Kogu steik siiani
        Volüüm: 33 914 kätt
        Kasum: 106,01$
        winrate 1,06bb/100
        nomerlot_steik_1ja2ja3week.jpg

        Comment

        • Howie Diddot

          #19
          Re: Nomerlot steik NL30FR

          Loodame parimat :)

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #20
            Re: Nomerlot steik NL30FR

            Kuna jaaninädal tuli peale ja suvilast on kehv grindida, siis sai otsustatud, et lõpetame steiki 45K käe pealt ära.

            nomerlot_steik_final.jpg

            Kõik kokku siis
            Volüüm: 45 304 kätt
            Kasum: +218.21$
            winrate: 1,66bb/100 (EV polnud just suurim sõber)

            Rahad jõuavad asjaosalisteni niipea, kui cashout läbi tuleb.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #21
              Re: Nomerlot steik NL30FR

              Kuidas muidu Euro Pokeris traffic on? NL10-30 SH ja fishid on ikka ülekaalus ?:D

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #22
                Re: Nomerlot steik NL30FR

                ma küll mängin fr, aga traffic on Ongames ok, välja arvatud päeva esimeses pooles (nagu ikka eurosaitidel). Aga isegi fr olen õhtul korra 20 lauda ette saanud.
                SH on alati märksa parema trafficuga olnud ning fishe on vähemalt fr omajagu. Soft tahab harjumist, aga tiles on täiesti ok.

                Päris abc küll nl30 enam ei toida. Mängijate märgistamine on oluline, sest on omad kindlad regid, kes ka erinevad, mõni suht lag, aga mõni suudab ka 16/4 stiiliga long runnis kasumit näidata, seega noted on abiks.
                Last edited by nomerlot; 20.06.11, 14:23.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #23
                  Re: Nomerlot steik NL30FR

                  Aga steiki kommentaariks ütlen veel niipalju.

                  Kuigi kasum ei tulnud päris ootuspärane, on mul viimase aja steikide valguses hea meel näidata, et mitte kõik steigiküsijad ei ole siin scammerid, tiltajad ja lihtsalt kaabakad.

                  Oleks kurb, kui foorumis tekiks üleüldine usaldamatus, mille tulemusena ka ausad inimesed kannataksid.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #24
                    Re: Nomerlot steik NL30FR

                    Tubli töö ikkagi, igakord ei saagi kõik nii minna nagu loodad.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #25
                      Re: Nomerlot steik NL30FR

                      Ära pane pahaks, aga ABC toidab kindlasti nl30s, eriti fullringis. Vaadates graafikut ei paista, et sa päris abc'd oleksid lasknud. Kui tõesti oli mingi suurem swing+vaadates su alltime graafikut, siis minu arust mõlemale osapoolele oleks mõistlik sul veel 50k kätt otsa kütta. Mängijate märgistamisega olen nõus, see on lausa kohustuslik. Ei mõista, kuidas saab üldse ilma mängida ja laudadesse istuda. See võrdub minu jaoks pmts. tundmatus kohas vette hüppamisega.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #26
                        Re: Nomerlot steik NL30FR

                        Rahad saadetud.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #27
                          Re: Nomerlot steik NL30FR

                          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                          Rahad saadetud.
                          Jep, olemas.
                          Eks 50k mingi eriti suur sample ka ei ole, nii et halva jooksu korral ei pruugi jõuda variatsiooni 'välja grindida.' All in all, jäin steigitavaga igati rahule.

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #28
                            Re: Nomerlot steik NL30FR

                            nice stake. hea vaadata neid steike, mis positiivselt lõppevad

                            Comment

                            Working...