Pakun Stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #46
    Re: Pakun Stake

    Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    All in lähed oled väga ees ja riveril tuleb see müstiline üks out nt 2st voi 3st või jookseb runner runner kokku...
    MIKS ???


    Profit 83$...
    sest pokkeris mõnikord ees olles peabki kaotama, tõenäosused on sellised

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #47
      Re: Pakun Stake

      ise imed ka vahel välja ju? tuleta neid kordi meelde, siis on kergem taluda teiste suckoute.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #48
        Re: Pakun Stake

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        ise imed ka vahel välja ju? tuleta neid kordi meelde, siis on kergem taluda teiste suckoute.
        Pole vaja mäletada, sest see on normaalne kui ise ära tõmbad :D

        Comment

        • imthcplant
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #49
          Re: Pakun Stake

          Saan aru et ise tõmban ka välja aga see oleks ok kui välja tõmbamine oleks 50/50
          mitte nii et ma tõmban ühe korra vastase vastu välja ja vastased tõmbavad 7 korda välja.

          Comment

          • imthcplant
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #50
            Re: Pakun Stake

            PT3 graafik ajab ka närvi :D selline tunne jääb et teenid ainult bountydest :D võidad turna siis grafik teeb hüppe ülesse aga murrab mingi 2daala jagu otsa ikka alla. Minu meelest paneb villast.

            Comment

            • Cheating
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 447

              #51
              Re: Pakun Stake

              Palju keskmiselt bounty´si tuleb ühe SnG ajal?

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #52
                Re: Pakun Stake

                Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                Saan aru et ise tõmban ka välja aga see oleks ok kui välja tõmbamine oleks 50/50
                mitte nii et ma tõmban ühe korra vastase vastu välja ja vastased tõmbavad 7 korda välja.
                Vastased panevad taga olles 7x rohkem raha sisse ka .

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #53
                  Re: Pakun Stake

                  Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                  Palju keskmiselt bounty´si tuleb ühe SnG ajal?
                  mis seda ikka öelda :) jäta nüüd midagi mängijatele kaa

                  Comment

                  • Cheating
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 447

                    #54
                    Re: Pakun Stake

                    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                    mis seda ikka öelda :) jäta nüüd midagi mängijatele kaa
                    Sealt see kasum tulebki:)

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #55
                      Re: Pakun Stake

                      Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                      Saan aru et ise tõmban ka välja aga see oleks ok kui välja tõmbamine oleks 50/50
                      mitte nii et ma tõmban ühe korra vastase vastu välja ja vastased tõmbavad 7 korda välja.
                      ma ei saa aru, kuidas sellised mängijad stake saavad:S

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #56
                        Re: Pakun Stake

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        ma ei saa aru, kuidas sellised mängijad stake saavad:S
                        edit: Ei arva, et see sinu asi kommenteerida on, aga facepalmisin ka päris korralikult seda lugedes.
                        Vast siiski mängides nii ei mõtle ja lihtsalt ei osanud end piisavalt hästi väljendada, gl anyway.

                        Comment

                        • Howie Diddot

                          #57
                          Re: Pakun Stake

                          Kaugel asi on?

                          Comment

                          • SuurSiim
                            Julm Donk
                            • Oct 2009
                            • 85

                            #58
                            Re: Pakun Stake

                            Asi käib veel.

                            Comment

                            • Howie Diddot

                              #59
                              Re: Pakun Stake

                              Ma mõtlesin vahepealseid uudiseid stake kohta :)

                              Comment

                              • SuurSiim
                                Julm Donk
                                • Oct 2009
                                • 85

                                #60
                                Re: Pakun Stake

                                Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
                                Ma mõtlesin vahepealseid uudiseid stake kohta :)
                                Minimaalne kasum. Volüümi vähe kahjuks. Aga plussis omadega.

                                Comment

                                Working...