«Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #16
    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

    Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
    Sawcrish sumistab nüüdseks vist juba NL50-t?
    Ka seda jah.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #17
      Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

      Hea töö pastilaa :)

      Comment

      • sawcrish
        Jube Noob
        • Nov 2008
        • 166

        #18
        Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

        Teen ka lyhikokkuvõtte diilist Pastilaaga.
        Kõigepealt suured tänud talle tehtud töö eest.
        Aga mäng oli algul mul siuke yle kivide ja kändude nl10-s, (esialgu tahtsin yldse nl5-s alustada aga õnneks sain piisavalt suure bankrolli ja hakkasin nl10-st pihta)

        Esimesed päevad läksid suht kasumisse ja kahjumisse, sest vigu oli vaja muudkui parandada, siis yhel päeval jäid õiged otsused peale ja profitit hakkas ka nl10 lõpuks tulema, kui roll 450$, siis läksin stoplossiga 4BI, NL25 mängima.

        NL25 tundus kyll igatahes fishisem ja täiesti tavaline abc toimis ja raha tuli, sain rolli kokku NL50 jaoks päris kiirelt
        p.s Nl25 oli limiit, kus tegin oma rekord tunni kasumi ja päeva kasumi, mis olid vastavalt $155 ja 250$. ning rekord miinust tuli nl25 puhtalt sessiga õnneks vaid yhe Buy Ini jagu diili vältel.

        NL50 algus oli ka väga kena, pm 8 esimest sessi kõik plussis ja sain rolli juba korraks 1300$ peale, aga siis tuli downer vist kylla ja sain veidi siukseid omapäraseid käsi, kus roll kannatas ning kukkusin 1100$ peale ja siis pidin jälle nl25 laskma, sest panin stop lossy 4buy ini.

        Lõpetus graafik ka siia alla - SUCCESS IS A DETAILS


        Uploaded with ImageShack.us
        Last edited by sawcrish; 27.01.11, 08:50.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #19
          Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

          Väga super tulemus ju!
          Pastilaa käe all oleks ikka üle kõige õppida! :)

          Comment

          • kroko_till
            Jube Noob
            • Jan 2009
            • 121

            #20
            Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

            Ahoi, teen ka väikse update, diil on poole peal ja noh, tundub et saan vist vahva erandi teha, mis reeglit kinnitab. Mäng on vast paranenud aga tulemus on break-evenist nüüd korralikuks miinuseks läinud. Jooks on muidugi olnud super, eks see mõjub pisut mindsetile ja mõned käed olen ka üle mänginud. Samas 25k peale ei mäleta ühtegi kätt, kus oleks ise totaalselt välja imenud vist, seevastu setup-käsi, mis EV joones ei peegeldu on olnud omajagu. Mõne calli siin-seal oleks ikka pidanud tegemata jätma. Aga noh, õppida-õppida-õppida ütles Lenin ja tundub et kui ma selle diili siit seisust veel 0-s lõpetan siis on see success ja pastilaale saab tasuda hilisemate jõhkrate võitude arvelt

            Ilus graafik ka, EV on plussis vähemalt.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #21
              Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

              Pole hullu! Loodan muidugi, et jooks muutub ja läheb suuremaks printimiseks. Hetke seis vähemalt kinnitab, et ma Pendli - Felix ei ole, et alati imet korda saadan.

              Glglgl!

              Comment

              Working...