«Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

    Kuna Jaanuaris vaja palju oma päris tööga tegeleda ja pokkeri mängimisest kerge kopp (dets. esimene 70k käega kuu), siis võin käe pokkeripulsil hoidmiseks saan vahelduseks olla veidi abiks mikromehele kes mänguga hädas.

    Eelmine ettevõtmine: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...d-kuni-NL50FR.

    Seega - kui huvi on, viska oma senised graafikud ja väike motivatsioonipost PMi. Kui leidub sobiv kandidaat, siis annan teada.

    P.S. Minu senise mängu kohta võib infi leida PTR ja "pastilaa" Starsis.
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

    õnnelik inimene kes valituks peaks osutuma

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

      Tundub nii, et kõik pastilaa käe alt läbi käinud mängijad on aastaga kõva arengu läbi teinud :)

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #4
        Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

        Kas ka 6max mängijad võivad osa võtta?:)
        Või on see mõeldud pigem full ringile?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          Kas ka 6max mängijad võivad osa võtta?:)
          Või on see mõeldud pigem full ringile?
          Nii nagu pealkirjas öeldud - FR. Ilusatel naistel on räige eelis meeskandidaatide ees - see peaks olema ka iseenesest mõistetav.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #6
            Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

            Aitäh aitäh :)
            Oih, ei märganud seda jah. :/ Püüan hetkel SH kanda kinnitada ja loodetavasti sinna ka jääda. Ei kipu enam FR tagasi.
            Aga edu kandidaatide leidmisel. Usun, et sellest tuleb kindlalt väga hea projekt mõlemale! :)

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #7
              Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

              Pastilaa...suuna mind õigele teele. Ma kyll olen viimased 4 kuud puhtalt FR rushi mänginud(nl25 1/3 ja nl50 2/3) ja iseenesest kaotav mängija ei ole(2bb/100, ca 250k kätt), aga tunnen, et ma saaks paremini. NL100 rushi on ka mõned k'd tehtud, aga seal tunnen ikka jubedat hirmu ja sessi lõpuks olen muutunud jälle 8/7 tihkeks poisiks.
              Kui mul shanssu on, siis täpsemalt võin luuletada sulle postkasti.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

                Hetkel on 7 mängijat soovinud kandideerida. Nädalavahetuseni võib veel mulle kirjutada - siis otsustan ära.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

                  Kahju, et ainult Full ring :(

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Kuna Jaanuaris vaja palju oma päris tööga tegeleda ja pokkeri mängimisest kerge kopp (dets. esimene 70k käega kuu), siis võin käe pokkeripulsil hoidmiseks saan vahelduseks olla veidi abiks mikromehele kes mänguga hädas.
                    Kiiduväärt ettevõtmine. :P
                    Btw, kus töötad, kui saladus pole?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Kiiduväärt ettevõtmine. :P
                      Btw, kus töötad, kui saladus pole?
                      Ei ole saladus. Sõbraga kahepeale väike arhitektuuribüroo - joonistan maju.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

                        Nii - kokku oli 12 sooviavaldust (kelledest 3 olid selle diili jaoks liiga kõvad mehed juba). Valituks osutus "kroko_till".

                        Mõtlen veel, kas jõuan mitut korraga treenida. Soouni ja sawcrishiga suhtlen edasi msni teel ja vaatame mis saab...

                        Comment

                        • kroko_till
                          Jube Noob
                          • Jan 2009
                          • 121

                          #13
                          Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

                          Jeeii, till miljonäriks! Täna tähistan ja homme hakkan usinalt pihta! Suurimad tänud ja diili käekäiguga hoian kursis, võimalusel panen ka videoid üles

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

                            Vahepeal juhtunud niipalju, et kroko_tilliga oleme vaikselt peale hakanud. Kiiret pole ja usun, et saame peagi edasi liigutud limiitides.

                            Paralleelselt võtsin siis sama diili sawcrishiga (nagu eespool mainitud sai), kes tuntud kui ulmelise volüümiga mikromees (kurikuulus NL2 pomo). Ja juhtuski nii, et kahe nädalaga tegi ta need 50k kätt ära. Igatahes koostöö sujus kenasti ja tegemist väga kõvade eeldustega grinderiga. GL!

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #15
                              Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 3 - esimesed sammud kuni NL100FR.

                              Sawcrish sumistab nüüdseks vist juba NL50-t?

                              Comment

                              Working...