parr
-
Collapse
X
-
Re: otsin stake 5NL
WTF? Graafikud on kokku plussis ju?Algselt postitas armand0 Vaata postituststake andmine tundub suht raha põletamisena
Ma võib-olla mõtlen selle peale, kui $$$ steik läbi saab, aga coachi ma küll ei paku.
Comment
-
Re: otsin stake 5NL
minu viga vaatasin nüüd uuesti olen väikse kandi maha pannud.Algselt postitas EGERT Vaata postitustWTF? Graafikud on kokku plussis ju?
Ma võib-olla mõtlen selle peale, kui $$$ steik läbi saab, aga coachi ma küll ei paku.
vabandust ja edu.
Comment
Comment