-

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pronks
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 116

    #1

    -

    parr
    Last edited by pronks; 26.04.11, 16:14. Põhjus: porr
  • armand0
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 358

    #2
    Re: otsin stake 5NL

    stake andmine tundub suht raha põletamisena ,aga võibolla keegi tore inimene pakkub sulle coachi ja stake.

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #3
      Re: otsin stake 5NL

      Algselt postitas armand0 Vaata postitust
      stake andmine tundub suht raha põletamisena
      WTF? Graafikud on kokku plussis ju?
      Ma võib-olla mõtlen selle peale, kui $$$ steik läbi saab, aga coachi ma küll ei paku.

      Comment

      • armand0
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 358

        #4
        Re: otsin stake 5NL

        Algselt postitas EGERT Vaata postitust
        WTF? Graafikud on kokku plussis ju?
        Ma võib-olla mõtlen selle peale, kui $$$ steik läbi saab, aga coachi ma küll ei paku.
        minu viga vaatasin nüüd uuesti olen väikse kandi maha pannud.


        vabandust ja edu.

        Comment

        Working...