Kui ma õigesti oskan arvutada siis peaksin sulle Egert kandma 550,79$. Anna teada, kuidas raha tahad, kas kannan ise välja või mõnele su sõbrale. Hanna homseks teada plz:) . Ma lähen joon igatahes nüüd korralikult ***** ja mõtlen elu üle järele :( . Mingi 5-6 buyini lihtsalt täiesti mõttetust tildist.
Ps. Kui kellegil Tallinnas The Poker Mindseti laenata oleks, oleks väga viis :) .
Comment