$$$ stake by EGERT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #46
    Re: $$$ stake by EGERT

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #47
      Re: $$$ stake by EGERT

      Solid. Palju ajaliselt see on? St - palju $/hr kokkuvõttes?

      Comment

      • $$$
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1072

        #48
        Re: $$$ stake by EGERT

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Solid. Palju ajaliselt see on? St - palju $/hr kokkuvõttes?
        Kui keegi ütleks kuidas PokerTracker3ga $/hr või SnG Avg Time vaadata saaks, oleks ülitore :) .

        Muidu ei oska öelda. Andu ütles kunagi, et tal kestavad AVG 6min SnG. Ilmselt midagi sinna kanti ka jääb.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #49
          Re: $$$ stake by EGERT

          6min avg ajaga saan kuskil $11/h. Ja arvestades, et alustasin 6stega on suht normalna ^^ Vähem kui kuu ajaga NL6>NL35 =D .

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #50
            Re: $$$ stake by EGERT

            Comment

            • $$$
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1072

              #51
              Re: $$$ stake by EGERT

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #52
                Re: $$$ stake by EGERT

                Kui ma õigesti oskan arvutada siis peaksin sulle Egert kandma 550,79$. Anna teada, kuidas raha tahad, kas kannan ise välja või mõnele su sõbrale. Hanna homseks teada plz:) . Ma lähen joon igatahes nüüd korralikult ***** ja mõtlen elu üle järele :( . Mingi 5-6 buyini lihtsalt täiesti mõttetust tildist.

                Ps. Kui kellegil Tallinnas The Poker Mindseti laenata oleks, oleks väga viis :) .

                Comment

                • EGERT
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1042

                  #53
                  Re: $$$ stake by EGERT

                  Jep, sobib :)

                  Teeme samamoodi, nagu eelmine kord. Helistan sulle homme, või suhtleme messengeris.

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #54
                    Re: $$$ stake by EGERT

                    Diil läbi, raha käes. Kokkuvõtteks oli üliäge steigitav ning täiesti soliidne diil. Edaspidi olen kindlasti vajadusel ref.

                    Edu :)

                    Comment

                    Working...