$$$ stake by EGERT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #1

    $$$ stake by EGERT

    *Site: FullTilt
    -Kasutaja: PuuraidurJohn (FT)
    -Stakeja: EGERT

    *Summa: $187,50 / 30 Buy-Inni @ $6,25 Turbo HU SnG FullTildis.
    *Stake pikkus: 500+500 mängu. (peale 500 mängu vaatame, kas mängin edasi või lõpetame stake ära)
    *Kasumi jaotus: 50%. Rakeback ka 50% liikudes $23 on 40/60 $$$ kasuks.
    *Ettekanded diili teemast peale igat 50't mängu.
    *Kui mängija rikub reeglit( mängib kõrgemal, kui lubatud; ei vasta kontakti võttes; Ei kanna tulemustest ette) on diil katki ning rahad tuleb tagasi kanda.

    *Mängu alustatakse 30 Buy-Inniga $6,25 turbo FullTildis HU Sit and Go-sid mängides.
    -Üles liikumine toimub kui bankroll on uue limiidi 25 buy-inni. Alla liikumine toimub kui alles on 15 buy-inni.
    -4man lubatud kui bankroll on 40 buyini vastavas limiidis.
    -teen iga nädal ühe HH review! =D

    EGERT lubas rahad mulle reedeks panka sebida ja siis liigutan ise tilti edasi. Ehk grind algab reedel
    Last edited by lenC; 26.10.10, 12:03. Põhjus: .
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: $$$ stake by EGERT

    Pidin viimase osa ära kustutama, reeglitega vastuolus. gl

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #3
      Re: $$$ stake by EGERT

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      Pidin viimase osa ära kustutama, reeglitega vastuolus. gl
      palun PM mulle, mis osa kustutasid.

      E: Võiks tegelt päevikute teemasse liigutada?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: $$$ stake by EGERT

        Algselt postitas EGERT Vaata postitust
        palun PM mulle, mis osa kustutasid.
        done
        Algselt postitas EGERT Vaata postitust
        E: Võiks tegelt päevikute teemasse liigutada?
        $$$-i call.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #5
          Re: $$$ stake by EGERT

          Algselt postitas EGERT Vaata postitust
          palun PM mulle, mis osa kustutasid.

          E: Võiks tegelt päevikute teemasse liigutada?
          to lenc - ok saan aru.

          to EGERT - las see teema olla siin, pärast parem, kui kunagi otsida vaja jne. Muidu kirjutan oma päevikusse jah , aga panen näiteks lõppgraafiku siia vms .

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #6
            Re: $$$ stake by EGERT

            Pane ikka graafikud siia :)

            Päevikute teemas jäävad mõned huvipakkuvad teemad tihti kahesilmavahele. Pealegi kui tulevikus kunagi steiki oleks vaja jälle, siis antud teema oleks hea näide sellest mida suudad.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: $$$ stake by EGERT

              gl karl!

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #8
                Re: $$$ stake by EGERT

                Eile siis jõudis 200dolline br mu tildi kontole ja grind on alanud. Esimesed 25 mängu 14-11.
                Edaspidi postitan päevikusse, siia tulevad graafikud ainult .

                http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2577

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #9
                  Re: $$$ stake by EGERT

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #10
                    Re: $$$ stake by EGERT

                    solid :)
                    keep up, gl

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #11
                      Re: $$$ stake by EGERT

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #12
                        Re: $$$ stake by EGERT

                        Comment

                        • fikuuu
                          Grinder
                          • Aug 2009
                          • 663

                          #13
                          Re: $$$ stake by EGERT

                          hakkab looma - good luck !

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #14
                            Re: $$$ stake by EGERT

                            Vaatan et mängumootor tööle saadud, gl :)

                            Comment

                            • $$$
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1072

                              #15
                              Re: $$$ stake by EGERT

                              Comment

                              Working...