Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kaval-ants
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 191

    #46
    Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Kuidas kulgeb ? Kas tulemused paranevad juba staketavatel ?
    Ma ei ole küll staketav, aga kulgeb hästi. Esimese nädala jooksul olen suutnud juba 2500 kätt mängida (vaja tööl ka käia + üle käte läinud pikk nädalavahetus)
    Nii et vara veel midagi tulemustest rääkida...

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #47
      Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

      Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
      Ma ei ole küll staketav, aga kulgeb hästi. Esimese nädala jooksul olen suutnud juba 2500 kätt mängida (vaja tööl ka käia + üle käte läinud pikk nädalavahetus)
      Nii et vara veel midagi tulemustest rääkida...
      Leits coachib sind ka ?
      Muidu hea,et sul hästi läheb.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #48
        Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

        Õlleraha leitsil juba olemas.

        Comment

        Working...