Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1

    Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

    Eestisse jõuan, siis võtan 1-2 õpilast omale. Üldiselt ilmselt saaks rolliga ka backida, kuid parema meelega tegeleks coachimisega, kuid kui vaja backin ka rolliga.

    Mänguks siis obv NL FR ja kuni NL50ni i suppose.

    eeldused kandidaadile:
    *mingi eelaimdus pokkerist võiks olla

    Anyway, kes huvitatud saatke PM'd. Kolmapäev/neljapäev suudan üle vaadata nad, siis jõuan eestisse..

    Hea meelega võtaks NL10+ õpilase (NL10 NL25 vms)

    .
  • paimre0
    Räme Fish
    • Feb 2009
    • 9

    #2
    Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

    ma sooviks õpilane olla Nl 10 kui võimalik

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

      Soovin olla hoolas õpilane.

      Comment

      • macroTilt
        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
        • May 2010
        • 629

        #4
        Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

        mis tapsemalt tuleb teha, et saaks kandideerida?
        pokkeriga olen kursis pikemat aega, kuid tulemust pole siiani.

        olen vaga huvitatud!

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #5
          Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

          Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
          mis tapsemalt tuleb teha, et saaks kandideerida?
          pokkeriga olen kursis pikemat aega, kuid tulemust pole siiani.

          olen vaga huvitatud!
          CV.ee'st otsib blanketi ja saadab motivatsioonikirja + ID kaardi ja lõputunnistuse apostillitud koopia.

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #6
            Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
            CV.ee'st otsib blanketi ja saadab motivatsioonikirja + ID kaardi ja lõputunnistuse apostillitud koopia.
            haha.
            aga t6siselt, olen kaalunud mitmel korral viimase kuu/kahe jooksul, mil olen enda blogi pidanud, et hm, miskit ma nagun oskan, kuid mitte piisavalt, et naidata pidevalt head tulemust. seega jah, coach oleks aarmiselt tark otsus.
            pean arvestama ka asjaolu, et olen manguga olnud seotud juba ligi 2,5a mis tahendab, et varsti olen ma jaadavalt rongist maas, kui ei tee nyydsamas suurt pingutust. kui seal keegi ehk loeb seda ja tekib mingi huvi, siis v6ib saata PM. ty.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

              ok ok ma arvan, et piisab kui saadad leitsile trackeri lifetime graafiku (või PTR lingi), lühidalt, mida seni pokkeris mänginud ja kuhu sa jõuda tahad.

              Comment

              • subtiiter
                Julm Donk
                • Jan 2010
                • 53

                #8
                Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                saatsin PM-i, aga endal saadetud kirjade all midagi ei näita. Võid mainida, kas said kätte või ei, siis tean kas oodata või midagi teha.

                Comment

                • isenseven
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 598

                  #9
                  Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                  pead linnukese panema kui kirja saadad et ta salvestaks saadetud kirjad, siis näitab sul ka :)

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #10
                    Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                    Et pidevalt ei peaks linnukest panema, siis mine user cp- edit options ja linnuke "Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default" ette.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                      Olen eestis tagasi .. avaldusi kogun pyhap2evani .. ja siis 2-3 päeva jooksul ilmselt otsustan

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #12
                        Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                        what about 6-max coach or only FR?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                          only fr

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                            sexmax?

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #15
                              Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              sexmax?
                              Kusjuures, miks ma tookord valituks ei osutunud su viimases coachingus pastilaa ? :D

                              Comment

                              Working...