Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #31
    Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

    mis limiidis coaching toimub? Kuskilt mäletan, et buildup oli vahepeal kunagi NL100-s...

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #32
      Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Edu valitutele! Kerget hommikut teistelegi tõrjututele...
      Kerge ta ei ole, aga elu läheb edasi. GL valitutele ja ka leitsile .

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #33
        Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

        Niih kaval antsuga sai kokku lepitud diil. Tema stake ei vajanud. Samuti sai marekuga asjad selgeks räägitud, kes hakkab ilmselt laup2ev/pyhap2ev mängima. BuildUP pidi enda vastuse homseks teada andma. Kui ta ei soovi vahetan ta ilmselt kellegiga ära

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #34
          Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

          Küsisid esmasündinut endale, et mehe mõtlema võttis?:P

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #35
            Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

            Wtf, ma olen hetkel kyll 3 pokaali veini joond, aga ma ei saand sittagi aru, mida sa küsisid?
            Mingi paugu all oled v

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #36
              Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

              Tõlge: kas diili tingimused olid nii karmid, et Buildup mõtlemisaega võttis?

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #37
                Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                Ma ei saanud kaine peagagi mitte mõhkugi aru, no worries...:D

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #38
                  Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  mis limiidis coaching toimub? Kuskilt mäletan, et buildup oli vahepeal kunagi NL100-s...
                  Olude sunnil olen NL25s ja võtsin diili vastu.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #39
                    Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                    Ka buildup andis teada, et ta on diiliga nõus .. nii et selleks korraks kõik "kasvandikud" olemas .. Kui suudan inimesi edukalt aidata ning neile midagi edasi anda, siis kindlasti ei jää selline pakkumine viimaseks korraks ..

                    Diili lõppedes ootaks ka huvitavat vastukaja just õpilastelt, et mida tulevikus muuta jne.
                    Mõtlesin enda jaoks mingi coaching strateegija v2lja, kuid eks n2ha kuidas see realiseerub..

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #40
                      Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                      Blää jälle ei saanud coachi :D

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #41
                        Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                        palju $/per h on? kui küsida võib.

                        Comment

                        • Blackbirds
                          FPP Pro
                          • May 2010
                          • 206

                          #42
                          Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                          vaevalt, et nl25 vennad üle 20$ tunnis maksta jõuavad ja nad ei peaks ka:)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                            Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                            vaevalt, et nl25 vennad üle 20$ tunnis maksta jõuavad ja nad ei peaks ka:)
                            Miks mitte? Kui nügid 2a BE NL25s ja teenid RB, samal ajal kui selline vend paari sessiga sinust võitva mängija teeb ja liigud edasi limiitides? Mis osas siis ei peaks??

                            http://forumserver.twoplustwo.com/16...aching-504727/

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #44
                              Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                              Kahjuks pidin marekist loobuma, kuna pole lihtsalt aega 3 inimesega tegeleda. teiste 2ga peaks täna töö algama

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #45
                                Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                                Kuidas kulgeb ? Kas tulemused paranevad juba staketavatel ?

                                Comment

                                Working...