Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #16
    Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kusjuures, miks ma tookord valituks ei osutunud su viimases coachingus pastilaa ? :D
    Ausaltöeldes ei mäleta. Äkki oli Provokeril poste foorumis rohkem...

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #17
      Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

      Ei, provoker saatis pastilaale aluspesus pildi. see sai pigem määravaks

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #18
        Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

        teie vastus on vale...

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #19
          Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

          Millal teada saab kes need õnnelikud on?

          Comment

          • Helmps
            Grinder
            • Oct 2008
            • 828

            #20
            Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

            Algselt postitas soouni Vaata postitust
            Millal teada saab kes need õnnelikud on?
            Olen eestis tagasi .. avaldusi kogun pyhap2evani .. ja siis 2-3 päeva jooksul ilmselt otsustan
            this

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #21
              Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

              Mhmhmh. got little distracted. mõtlesin et kuskil kirjutas et hakkab grindima homsest siis et valib täna ära.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #22
                Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                Homme õhtuni siis aega PMe saata.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #23
                  Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Homme õhtuni siis aega PMe saata.
                  My fingers r crossed...

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #24
                    Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                    Ok, saadan PM-i.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #25
                      Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                      Õhtul loodan, et on aega ja vaatan PM'd l2bi.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #26
                        Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                        Proovisin kah siis kandideerida, et näha kas tõesti coachiga saaks end läbi hammustada...

                        Comment

                        • soouni
                          Grinder
                          • Jul 2010
                          • 771

                          #27
                          Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                          Juhuu finally comes the results :)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #28
                            Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                            Õhtul siis selgub, kas saan juua kurbusest või rõõmust. Fingers still X-ed...

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #29
                              Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                              PM'd saadetud kolmele kasutajale:
                              *BuildUP
                              *Marek
                              *kaval-ants

                              Kui inimesed on minu pakutud terminitega nõus, siis lähevad ka diilid k2ima ...

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #30
                                Re: Võtan ühe/kaks õpilast steikimiseks/coachimiseks

                                Edu valitutele! Kerget hommikut teistelegi tõrjututele...

                                Comment

                                Working...