«Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #16
    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    wow! väga viis graafik.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #17
      Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

      indeed väga väga ilus graafik.

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #18
        Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

        very beautiful. kus taos mängid?

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #19
          Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

          korralik heater vist nl25 $ laudades.. 18.5bb/100 on ikka wow wow wow
          Graafik on ka muidugi väga nice. Minul võttis aega pool aastat nl5 - nl50..teine vend teeb selle 37k käega..impressive..haige :D

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #20
            Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

            Algselt postitas soouni Vaata postitust
            very beautiful. kus taos mängid?
            Ikka starsis. Kevadel olin korra ka ongame võrgus 5maxi mängimas, aga ei meeldinud need swingid ja soft oli ka pask.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #21
              Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

              Siia võib nüüd joone alla tõmmata. Hakka või seda piltide postitamise needust uskuma, aga igatahes peale siia postitamist tõmbas graafik lappama ning diili lõpp kujunes suht BE festiks . NL50-s sain obv peksa esimese laksuga ning järgmine katse ootab loodetavasti varsti ees. Vaatamata sellele jäi wiratest siiski alles 8,94bb/100 mis on suht ok. Suudaks ainult nats rohkem volüümi sisse panna.
              Last edited by Provoker; 02.10.10, 10:46.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #22
                Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                Kõva mees, midagi pole öelda! Hea õpilane ja loodetavasti peagi ka NL100+ mängija. EDU!

                Comment

                • FreakyJason
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 1381

                  #23
                  Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                  Ilusad poisid. Edu (sry Touretti sündroom: käi seavittu angerajas ;D) Loodan et kõik edeneb

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #24
                    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                    panen siis pildid ka.

                    NL25:


                    NL10-25 koos:



                    NL50:

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #25
                      Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                      nl50 on standard

                      Comment

                      Working...