Kunagi sai edukalt tehtud selline projektike: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2736 Mõte nüüd selles, et ärgitada end rohkem mängu endaga tegelema ja algtõed üle korrata - võtaksin taas ühe FR mängija kes NL5..NL25 hädas oma mänguga. Ajaga endal just kiita pole, sest pokker ei ole minu põhitöö - siiski püüan kohusetundlikult diili ära teha. Ise mängin hetkel NL50FR Starsis ja plaan liikuda peagi jälle NL100FR mängima. Minu tegemisi mõningasel määral kajastab see teema: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1661
Kes soovivad, võiksid siis väikse motivatsiooniloo ja senise mängu statistika, graafikud PMi saata. Kui otsustan ära, kes saab valituks, annan siin sellest teada.
Kes soovivad, võiksid siis väikse motivatsiooniloo ja senise mängu statistika, graafikud PMi saata. Kui otsustan ära, kes saab valituks, annan siin sellest teada.
ei!
Comment