«Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Kunagi sai edukalt tehtud selline projektike: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2736 Mõte nüüd selles, et ärgitada end rohkem mängu endaga tegelema ja algtõed üle korrata - võtaksin taas ühe FR mängija kes NL5..NL25 hädas oma mänguga. Ajaga endal just kiita pole, sest pokker ei ole minu põhitöö - siiski püüan kohusetundlikult diili ära teha. Ise mängin hetkel NL50FR Starsis ja plaan liikuda peagi jälle NL100FR mängima. Minu tegemisi mõningasel määral kajastab see teema: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1661

    Kes soovivad, võiksid siis väikse motivatsiooniloo ja senise mängu statistika, graafikud PMi saata. Kui otsustan ära, kes saab valituks, annan siin sellest teada.
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    saan ka kandideerida?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

      ei!

      Kandidaate on hetkel 5, osadel veel graafikud saatmata...

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #4
        Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

        a ma saan kandideerida?, et nl50nesse jõuda? :)

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #5
          Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

          pikk antud diil oleks?

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

            Olge õnnelikud kui te valituks osutute ja soovitan siis kindlasti asja tõsiselt võtta! Pastilaa on suurepärane coach, aga ka ise tuleb tõsiselt vaeva näha ja küsimusi esitada. Ei saa kindlasti asja nii võtta, et coach ütleb paar kulda väärt sõna ja kohe mäng paraneb. Edasiliikumine ja limiidi biitimine saab olla vaid (raske) töö tagajärjel. Ise olen supertänulik pastilaale, et ta mind coachis.
            Soovin edu!

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

              Ty k2snakalle! Ja igati nõus su jutuga - ise peab pingutama. Hetkel on kokku 9 inimest huvi tundnud, aga ootan veel veidi. Paljud on liiga kõvad mehed juba, et nendega 50k käeline diil oleks selgelt liiast...

              P.S. Ei ole mõtet PMi saata, kui graafikuid/statte ei ole saata ja kirjutad, et "tahaks ka cashi proovida". Mõeldud on see ikka peamiselt NL5-NL25 meestele, kes mingil põhjusel ei ole mänguga rahul ja miskit veab viltu.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                Kerge suvine treening tuleb Provokeriga.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #9
                  Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                  woohoooo

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                    Edu mõlemale! :)
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #11
                      Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      woohoooo
                      kui pastilaaga sesse teed siis soovitan lindistada kogu vestlus, sealt tuleb puhast kulda. kui ta parajasti ei levelda.

                      Comment

                      • pkmarek
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 193

                        #12
                        Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                        Lisan omaltpoolt veel paar plussi Pastilaale, igati tegija sell
                        olin ka tema õpilane ja ei kahetse

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                          ja j2lle sa ei ei valinud mind :( nuux

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            ja j2lle sa ei ei valinud mind :( nuux
                            Kui ma sind peaks valima, siis sinu ilusate jalgade pärast...

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #15
                              Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

                              Teen siis pisikese kokkuvõtte senisest diilist. Esiteks mainin kohe, et seni on väga hästi läinud. Esimese sessi tegime koos NL5-s mis ei osutunud edukaks. Nats arutasime asja ning lülitasin sama sessi ajal NL10 peale ümber lauad. Lihtsalt öeldes paranes mu mäng iga ühissessiga ning äkitselt tekis mulle tunne, et võibolla ma ei olegi nn failgrinder kes varasemalt on ainult fpp-pro olnud. Kohe suht alguses sai kokku lepitud, et liigume agressiivse br managementiga ning kui br oli 400 peal võtsin koheselt ette NL25 lauad. Jällegi ei pidanud ma pettuma kuna tegelikult sisulist vahet neis limiitides ei ole kui Pastilaa näpunäidete järgi talitada. Siinkohal ütlen ma nüüd nii, et mikrolimiitides olgu siis NL5 või NL25 on mäng TÄPSELT samasugune. Ainus erinevus on chipi väärtusel. Dongid teevad ikka oma dongimuuve ning ootavad, et rahast lahti saaks. Rohkem hetkel ei keeruta ning annan graafiku teile vaatamiseks.

                              Teise pildi panen mängude kaupa ka üles.

                              Tänase postituse mõte on selles, et tahan lihtalt kõikidele öelda, et 37k käega on võimalik liikuda NL5-st NL50-sse. NL50 HERE I COME AND THE HELL COMES WITH ME- AAAAARRRRGGGGHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Diili lõpuni veel 13k kätt.

                              Comment

                              Working...