kuidas coachida mängijat?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    kuidas coachida mängijat?

    hey..
    ma tahaks ühte kindlat inimest coachida small stakesis.
    niimoodi et mina saan raha alles siis kui tema profit ilma RB on kuus üle ~1k$ vms.

    aga kuidas ma siis täpselt "lepingu" vormistama peaks?
    ja kuidas ma saan teda usaldada?? :D

    ja mis te üldiselt sellisest coachingu/profit sharing diilist arvate:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by variatsioon; 19.05.10, 23:41. Põhjus: done
  • toores
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 65

    #2
    Re: kuidas coachida mängijat?

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    ja kuidas ma saan teda usaldada?? :D
    Kui selline küsimus tekib, siis pole tõenäoliselt mõtet asja ette võtta imo.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: kuidas coachida mängijat?

      vb näiteks nii et ta saadab iga nädal oma profitist 10%.
      ja kuu lõpus on siis kuidagi tasaarveldus vms..
      nii et kui ta mind scammida tahab ja ei maksa esimese nädala lõpus midagi siis ta saab ainult paari coachim tunni jagu rikkamaks.. ja muud midagi.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #4
        Re: kuidas coachida mängijat?

        Ei saagi ju usaldada põmst. 2+2 foorumis nõutakse selle pärast inimesi, kes kostaksid sinu eest, ehk siis põhimõtteliselt, kui mina tahaks staket saada seal, siis peaks mul olema mitme seal foorumis tuntud postitaja soovitus vms.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: kuidas coachida mängijat?

          Algselt postitas toores Vaata postitust
          Kui selline küsimus tekib, siis pole tõenäoliselt mõtet asja ette võtta imo.
          This.

          Comment

          • SANGPOMM
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 479

            #6
            Re: kuidas coachida mängijat?

            Idee on hea, teostus... Ise oleksin suurema heameelga asjast huvitatud,aga asi jääks ilmselt väheste postide tõttu ära? Hetkel olen sund olukorras mängija. Kuna elan austraalias ja hetkel ainult pokkerist elatun. Kuu aega olen ametit pidanud. ja siiamaani enam vähem rahul. mängin NL25 limiiti kuigi tundub et mai kuu on suht koht okei olnud. aga õppida tahaks kindlasti sest varitatsioon kipub kurvalt kõikuma...

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #7
              Re: kuidas coachida mängijat?

              kas austraalias kannatab mikrolimiidi biiteril ära elada?

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #8
                Re: kuidas coachida mängijat?

                Siiamaani küll. Olen eesmärgiks teinud, et kui 100$ koos lõpetan mängu ära. Hotellis elamise eest maksan nädalas $160 AUDi + söök,suits ja nv väike naps. :)
                Pole viga..

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #9
                  Re: kuidas coachida mängijat?

                  päris cool siis :)

                  Comment

                  • Strateeg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2009
                    • 303

                    #10
                    Re: kuidas coachida mängijat?

                    Kui asjad enda jaoks selged, siis korraldad avaliku konkursi või on sul juba õpilane välja valitud?

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: kuidas coachida mängijat?

                      Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
                      Kui asjad enda jaoks selged, siis korraldad avaliku konkursi või on sul juba õpilane välja valitud?
                      õpilane välja valitud.
                      ootame hetkel rakebacki saidi maili :)

                      Comment

                      • Priito
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 121

                        #12
                        Re: kuidas coachida mängijat?

                        Õpilane kannab enamuse br-ist coahile. Busto ohu korral kannab coash osa tagasi. Kuu lõpus tasaarveldus.

                        Kui süsteem seda pidi üles ehitada, siis usaldatava roll vahetub. Ja ilmselgelt suure postituse arvuga hinnatud kommuuni liige on suurema usaldusväärsusega.

                        Comment

                        • kmatser
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • May 2010
                          • 51

                          #13
                          Re: kuidas coachida mängijat?

                          Nõustun PriitO-ga, see garanteeriks mingisuguse kindlustunde Coacherile :)

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #14
                            Re: kuidas coachida mängijat?

                            Soovitan lisaks mitte teha ühisesse, vaid et õpilane salvestaks oma mängu ja siis koos üle vaadata. Ühissessi ajal jääb palju infot kaduma.

                            Comment

                            Working...