hey..
ma tahaks ühte kindlat inimest coachida small stakesis.
niimoodi et mina saan raha alles siis kui tema profit ilma RB on kuus üle ~1k$ vms.
aga kuidas ma siis täpselt "lepingu" vormistama peaks?
ja kuidas ma saan teda usaldada?? :D
ja mis te üldiselt sellisest coachingu/profit sharing diilist arvate:
ma tahaks ühte kindlat inimest coachida small stakesis.
niimoodi et mina saan raha alles siis kui tema profit ilma RB on kuus üle ~1k$ vms.
aga kuidas ma siis täpselt "lepingu" vormistama peaks?
ja kuidas ma saan teda usaldada?? :D
ja mis te üldiselt sellisest coachingu/profit sharing diilist arvate:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment