yolpa steigib flipmachine scoopile.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #1

    yolpa steigib flipmachine scoopile.

    Kokku kuulub diili raamesse 5 turniiri. Rahaline jaotus toimub nii, et buy inn tagasi ja kasum 60/40 investori kasuks. Final table puhul 50/50.
    Pokerstarsi kasutaja ajalugu.. GL to me !

    Edit: Muutus

    1.Sunday, 02 May 2010
    13:00 ET
    Event 01-L: $22 NL Hold'em [6-max], $250K guaranteed

    2.Monday, 03 May 2010
    14:00 ET
    Event 03-L: $5.50 NL Hold'em [6-max, rebuys], $250K guaranteed

    3. Sunday, 09 May 2010

    13:00 ET
    Event 19-L: $22 NL Hold'em [big antes], $250K guaranteed

    4.Sunday, 16 May 2010
    13:00 ET
    Event 37-L: $22 NL Hold'em, $200K guaranteed
    Last edited by flipmachine; 08.05.10, 16:53.
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

    1 final table palun:), aitäh!:D

    kui ajaliselt välja tuleb, siis proovin isegi samu turniire mängida.
    Last edited by yolpa; 29.04.10, 13:14.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

      GL!
      Osalen ise ka mõnel, kindlasti esimesel. oleneb tulemustest ka natuke.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #4
        Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        GL!
        Osalen ise ka mõnel, kindlasti esimesel. oleneb tulemustest ka natuke.
        mismõttes tulemustest?

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #5
          Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          mismõttes tulemustest?
          Esimese võidab siis main evendile :D. Ei aga GL sullegi klaaspro !

          edit: klaaspro jah :D raili veel su mängu, muu nimi ei jäägi meelde :D
          Last edited by flipmachine; 30.04.10, 18:26.

          Comment

          • john123
            Julm Donk
            • Apr 2009
            • 53

            #6
            Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

            edu flipmachine, tee naxerit järgi :D
            Last edited by john123; 01.05.10, 20:17.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #7
              Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

              Ma täiesti olemas ja ootan algust ! GL 60% foorumi rahvale , kes kõik seda turniiri mängivad :D

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #8
                Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

                Nii stäck 7.4k .. jooksu veel ei ole, aga küll tuleb. Ja yolpa, sain chat bani, ei saa sulle vastata chatis :P

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #9
                  Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

                  hüdrotildis neti pärast ..täna mingi eriline kamm.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #10
                    Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

                    mulle saadeti kah neid kirju mailboxi, et saan blocki, aga näed, siiani pole saanud.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #11
                      Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

                      stäkk 12k ..vaikselt hakkan jooksma.

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #12
                        Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

                        go ajalugu. :D

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #13
                          Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

                          tere simmo :D

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #14
                            Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

                            out..

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #15
                              Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.

                              mis lõpukäsi oli?

                              Comment

                              Working...