Re: yolpa steigib flipmachine scoopile.
ei saa laita runi kohta .. laud koosneb 8 nitist ja minust. Kõik donkid,kes läbi on käinud pole püsinud üle paari ringi, sest varem ole ka üks tüüp, kellega koos neid tühjendasime. Eks näis ..hetkel kõik hea. Paari h pärast raporteerin uuesti. Stäkk siis 40k , avg ~12k
ei saa laita runi kohta .. laud koosneb 8 nitist ja minust. Kõik donkid,kes läbi on käinud pole püsinud üle paari ringi, sest varem ole ka üks tüüp, kellega koos neid tühjendasime. Eks näis ..hetkel kõik hea. Paari h pärast raporteerin uuesti. Stäkk siis 40k , avg ~12k
, 4
, A
Comment