Re: $$$ küsib stake.
Esiteks saan ma endale pool kasumist.
Teiseks 500doli sellise aja peale on megahalb. Tööl käies teeniksin kõvasti rohkem raha. Mai lõpuks proovin stake ära lõpetada ja siis vaatan edasi, mida oma eluga peale hakkata.
btw char, miks declinesid ^^?
Esiteks saan ma endale pool kasumist.
Teiseks 500doli sellise aja peale on megahalb. Tööl käies teeniksin kõvasti rohkem raha. Mai lõpuks proovin stake ära lõpetada ja siis vaatan edasi, mida oma eluga peale hakkata.
btw char, miks declinesid ^^?
Comment