$$$ küsib stake.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #31
    Re: $$$ küsib stake.

    Esiteks saan ma endale pool kasumist.
    Teiseks 500doli sellise aja peale on megahalb. Tööl käies teeniksin kõvasti rohkem raha. Mai lõpuks proovin stake ära lõpetada ja siis vaatan edasi, mida oma eluga peale hakkata.

    btw char, miks declinesid ^^?

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #32
      Re: $$$ küsib stake.

      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Esiteks saan ma endale pool kasumist.
      Teiseks 500doli sellise aja peale on megahalb. Tööl käies teeniksin kõvasti rohkem raha. Mai lõpuks proovin stake ära lõpetada ja siis vaatan edasi, mida oma eluga peale hakkata.

      btw char, miks declinesid ^^?
      asi polnud sinus üldse et declinesin, kui aus olla, siis ma absoluutselt kunagi ei mängi kellegiga 2 mängu jutti..vääga harva olen teinud

      mai tea miks, aga mul tuleb mäng tundmatu inimese vastu paremini välja :)

      EDIT:

      õõh mis su $/hr on?

      Comment

      • $$$
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1072

        #33
        Re: $$$ küsib stake.

        ei tea $/hr ja ei oska seda trackerist vaadata. Selle stake raames on ta kindlasti väga väike. Ok aitab mölast nüüd, grind goes on.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #34
          Re: $$$ küsib stake.

          800 mängu tehtud ja kasum 513.5

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #35
            Re: $$$ küsib stake.

            Comment

            • reigo
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 97

              #36
              Re: $$$ küsib stake.

              143 mängu on paras, et teha üks võimas spurt veel enne lõppu :D

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #37
                Re: $$$ küsib stake.

                See on lihtsalt ebareaalne, mis toimub =/ . Päevikusse lendavad käed mu viimasest armsast vastasest ka.

                909 mängu tehtud... Seis on MASENDAV.

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #38
                  Re: $$$ küsib stake.

                  Swingine jama ikka. 50 mängu veel. Loodetavasti saan kasumisse 21 dolide graafiku stake jooksul veel.

                  Comment

                  • $$$
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1072

                    #39
                    Re: $$$ küsib stake.

                    1000 mängu sai täis just ehk stake lõpuks läbi.

                    $473,5 kasum. Ehk 236,75+315 saadan kohe reigole tagasi. Ja suur aitäh stake eest :) .

                    Comment

                    • reigo
                      Julm Donk
                      • Jul 2009
                      • 97

                      #40
                      Re: $$$ küsib stake.

                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      1000 mängu sai täis just ehk stake lõpuks läbi.

                      $473,5 kasum. Ehk 236,75+315 saadan kohe reigole tagasi. Ja suur aitäh stake eest :) .
                      Kinnitan, et rahad käes. :)

                      Comment

                      Working...