$$$ küsib stake.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #1

    $$$ küsib stake.

    Soovin stake, et oleks rohkem motivatsiooni grindida.
    *Site: FullTilt
    -Kasutaja: PuuraidurJohn (FT)
    -Stakeja: reigo

    *Summa: $315 / 30 Buy-Inni @ $10,50 Regular Speed HU SnG FullTildis. Vastavalt siis 5 või 6 min levelitega HU SnGd.
    *Stake pikkus: 1,000 mängu.
    *Kasumi jaotus: 50%.
    *Kasumi maksmine: Maksmine toimub iga 500 mängu tagant.(Võib muutuda)
    *Ettekanded diili teemast peale igat 100't mängu.
    *Kui mängija rikub reeglit( mängib kõrgemal, kui lubatud; ei vasta kontakti võttes; Ei kanna tulemustest ette) on diil katki ning rahad tuleb tagasi kanda.
    -Diili pakkuja võtab selle riski, et diil võib ebaõnnestuda.

    *Mängu alustatakse 30 Buy-Inniga $11,50(turbo PokerStarsis)/$10,50(regular speed FullTildis) HU Sit and Go-sid mängides.
    -Üles liikumine toimub kui bankroll on uue limiidi 40 buy-inni. Alla liikumine toimub kui alles on 15 buy-inni.

    *Tingimused võivad muutuda/võib juurde tulla, kui stakejal on mõni kindel reegel, mida ta tahab rakendada.

    Lifetime HU SNG graafikud:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by $$$; 19.03.10, 16:38.
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #2
    Re: $$$ küsib stake.

    miks PS on plussis ja FT vastupidi samapalju põhimõtteliselt miinuses?

    Mis aja jooksul plaanid need 1000 mängu ära mängida

    -Diili pakkuja võtab selle riski, et diil võib ebaõnnestuda.
    seda teavad kõik, sellise punkti välja tood siis jääb mulje et oled üpris kindel et feilid.

    Comment

    • $$$
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1072

      #3
      Re: $$$ küsib stake.

      Tõin selle punkti välja, sest võtsin põhjaks muruntau stake teema. FullTildis see lõpu langus 0 kuni -600 on 90% ulatuses üle limiidi hyperitega tiltamine. (loe 70dol Hyper Turbotega) Olen sellest õpinud ja stake reeglid keelavad ka 100% sellist teguviisi.

      Olen mõelnud, et 20 mängu päevas tuleb keskmiselt. Nädalavahetustel rohkem, mõni päev ilmselt vähem, ehk kuskil 2 kuud, pigem kiiremini.

      Ps. Ranka luba obv olemas.

      Comment

      • reigo
        Julm Donk
        • Jul 2009
        • 97

        #4
        Re: $$$ küsib stake.

        Olen nõus stakeima $315 / 30 Buy-Inni @ $10,50 Regular Speed HU SnG FullTildis. Ettekandeid ootaks ainult vähe tihedamini, peale igat 50 mängu näiteks.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #5
          Re: $$$ küsib stake.

          Väga hea, 50 mängu tagant võin vabalt ettekandeid teha :) . FTP user siis PuuraidurJohn shipi rahad ja ma hakkaks grindiga kohe pihta.

          Saatsin sõnumiga MSNi ka, et kui midagi küsida vaja, siis saab kiiremini kontakti.

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #6
            Re: $$$ küsib stake.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: $$$ küsib stake.

              Start on hea, edu.

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #8
                Re: $$$ küsib stake.

                Unustasin kirjutada, et postitan siia teemasse graafikuid iga 50 mängu tagant, muu möla läheb mu foorumi päevikusse ;D .

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #9
                  Re: $$$ küsib stake.

                  Comment

                  • $$$
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1072

                    #10
                    Re: $$$ küsib stake.



                    Väike jama Trackeriga (polnud paar päeva kodus, grindisin sõbra pool ja andmed puudu), praegu graafik Sharkscopest. Praegune BR on 446.50. Ehk kasum on 131.50 USD.

                    Edasi hakkan vist vahejuppe koos BRiga postitama, sest ma ei usu, et Trackerisse kõik mängud saan, sest algul polnud HH savemine sisse lülitatud.

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #11
                      Re: $$$ küsib stake.

                      Lase sõbral HH'd saata. :)

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #12
                        Re: $$$ küsib stake.

                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Edasi hakkan vist vahejuppe koos BRiga postitama, sest ma ei usu, et Trackerisse kõik mängud saan, sest algul polnud HH savemine sisse lülitatud.
                        Enamus kasutajatel (praegu mitte veel kõigil tho) on my promotionite lehe all Handhistory tool, millega saab kuupäevade kaupa tellida oma HH-d.

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #13
                          Re: $$$ küsib stake.

                          to reigo: sorts, et eile msnis veits valeinfi andsin, polnud trackerile ligipääsu ei teadnud, et nii palju mänginud olin. Juhiks tähelepanu veel sellele, et graafikul ja profitis kajastub nagu mul oleks üks kaotus rohkem, kui tegelikult. (kui võrrelda mängude arvu ja võitude/kaotuste arvu siis ilmselgelt näha, et mingi ebakõla on trackeril, ilmselt üks mäng on disconnectiga, kuidagi jamanud) Hetkel kasum 108.5 dol.

                          Comment

                          • $$$
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1072

                            #14
                            Re: $$$ küsib stake.



                            +10.5 profitile juurde, et tegelik pilt saada.

                            Comment

                            • $$$
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1072

                              #15
                              Re: $$$ küsib stake.

                              300 mängu täis. +10,5dol graafikule ja profitile juurde nagu ikka ;D .

                              Comment

                              Working...