Kuna võtsin ühe väiksema saidi endale prooviks, kus boonus vaja vähemalt ära vabastada, siis sai peagi selgeks, et laudade vähesuse tõttu tuleks 6maxi kolida seal FR pealt. Sellega seoses tuli mõte, et teha selline "käsi peseb kätt" treeningu teema. Igaühel, kes kavatseb osaleda, on kohustus välja hõisata, mis formaadis ja limiitidel tema saaks kedagi aidata ja milles soovib ise veidi juhiseid saada. Näiteks soovib mängija A ennast HU mängus veidi paremaks saada ja soovib HU coachingut NL50+ limiidi mängijalt. Teda aitab mängija B. Mängija A ise pakub välja, et aitab mõnda mikro limiidi mängijat kuni NL10FR algtõdede omandamisel. Mängija B aga sooviks näiteks senise NL200 HU cashi asemel NL400 HU cashi mehelt veidi treeningut etc.
Kogu treening selle teema raames peab olema rahalise tasuta! Minimaalselt võiks olla kaks ühist sessiooni ja näiteks 10k kätt huvipakkuvate käte analüüsi cashis, turniiride osas võivad spetsid ettepanekuid teha.
Süsteemi puuduseks on muidugi see, et teravam tipu mehed peavad suure tõenäosusega heast tahtest tegutsema. Mikromehed samas saaksid tasuta abi, sest nendel kohustust kedagi õpetada loomulikult ei saakski esialgu olla. Abi jõuaks seega ladvast juurteni (nii ilus mõttekäik).
Igasugune vastukaja ja ettepanekud oleks teretulnud. Mõte on toores ja võibolla liiga udune!
Tegevuskava hakkab siin täienema pidevalt. Mikromehed, kes saavad treenitud, aga ise ei kedagi ei treeni, kajastuvad lahtris "TREENITAV".
OSALEJA--TREENITAV--TREENER
----------------------------------------------------------------
pastilaa--Hullaple--otsib 6max NL50+
Pahvak--Vapsik-- otsib NL100 FR
Vapsik--?--Pahvak
Kogu treening selle teema raames peab olema rahalise tasuta! Minimaalselt võiks olla kaks ühist sessiooni ja näiteks 10k kätt huvipakkuvate käte analüüsi cashis, turniiride osas võivad spetsid ettepanekuid teha.
Süsteemi puuduseks on muidugi see, et teravam tipu mehed peavad suure tõenäosusega heast tahtest tegutsema. Mikromehed samas saaksid tasuta abi, sest nendel kohustust kedagi õpetada loomulikult ei saakski esialgu olla. Abi jõuaks seega ladvast juurteni (nii ilus mõttekäik).
Igasugune vastukaja ja ettepanekud oleks teretulnud. Mõte on toores ja võibolla liiga udune!
Tegevuskava hakkab siin täienema pidevalt. Mikromehed, kes saavad treenitud, aga ise ei kedagi ei treeni, kajastuvad lahtris "TREENITAV".
OSALEJA--TREENITAV--TREENER
----------------------------------------------------------------
pastilaa--Hullaple--otsib 6max NL50+
Pahvak--Vapsik-- otsib NL100 FR
Vapsik--?--Pahvak
.
Comment