Treeningu kummituba

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #16
    Re: Treeningu kummituba

    Esimese posti lõpus hakkab treeningukava pidevalt uuenema.

    Comment

    • massiivne
      Räme Fish
      • Mar 2010
      • 17

      #17
      Re: Treeningu kummituba

      Mind võid maha võtta sealt nimekirjast.

      Comment

      • Facepoker
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 364

        #18
        Re: Treeningu kummituba

        Sooviks siis nõu ja näpunäiteid NL5 purustamiseks.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #19
          Re: Treeningu kummituba

          Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
          täpselt sama seis ja soov v.a reede õhtu osas
          Lisan ka ennast siia, basic on suht tugev aga roll ei luba praegu seda limiiti katsuda, mingi ühine sess, Õpetaja pelab ja ülejäänud saaks siis MIKOGO vahendusel vaadata ja pärida.

          Usun, et biidin 6.25 ja võiksin aidata tarka või provokerit mõnes asjas kindlasti.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #20
            Re: Treeningu kummituba

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Lisan ka ennast siia, basic on suht tugev aga roll ei luba praegu seda limiiti katsuda, mingi ühine sess, Õpetaja pelab ja ülejäänud saaks siis MIKOGO vahendusel vaadata ja pärida.

            Usun, et biidin 6.25 ja võiksin aidata tarka või provokerit mõnes asjas kindlasti.
            pm-sin

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #21
              Re: Treeningu kummituba

              Kas siis timz on provokeri treener? Võib kirja panna?

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #22
                Re: Treeningu kummituba

                me lihtsalt sessisime. Ma ka ei tea

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #23
                  Re: Treeningu kummituba

                  Olen biitinud NL5 ja ka NL10s. Mängus oli apsakaid sees, aga olen siiski vaikselt teeniv mitte kaotav mängija. Nüüd on aga bankroll selline millega saaksin vaid NL2 timistada. Pidin vahepeal cashi välja kandma. Otsin inimest kes aitaks mind tagasi mängima NL10-sse ja aitaks vahepeal ka käte ülevaatamisega jne. Täitsa aitäh eest ma seda teenet ei küsi, tasuksin ka mingitmoodi miskit. Kes oleks see abiline võiks PS kaudu ühendust võtta.

                  EDIT:
                  NL10 20k kätt -8 taala näitab HEM. Ma ei tea kuidas see võimalik on. Võibolla kahe arvuti vahel mängides käsi kaduma läinud, sest kuskil +100 taala peaks olema.

                  EDIT2: Omaha õppimisest oleksin samamoodi huvitatud.
                  Last edited by ingu; 21.03.10, 23:53.

                  Comment

                  • zyxxx
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 453

                    #24
                    Re: Treeningu kummituba

                    Riputan ennast ka siia teemasse ülesse.

                    Otsin kedagi, kes mind NL25-s ree peale aitaks, kuna 120k mängitud käe jooksul ei ole suutnud normaalse kasumiga mängu teha. Graafik on küll pluss poolel, aga tootlus minimaalne (BB/100 on 1.05). Kusagil on mingisugune leak, aga ise ei oska enam asju katsetada ja tunnen, et oleks vaja natukene kõrvalist abi.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Vastu võin pakkuda coatchi päris algajatele NL5, NL10.

                    Comment

                    • Muckyourcards
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2009
                      • 352

                      #25
                      Re: Treeningu kummituba

                      Algselt postitas zyxxx Vaata postitust

                      Vastu võin pakkuda coatchi päris algajatele NL5, NL10.
                      Saatsin PM-i.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #26
                        Re: Treeningu kummituba

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Kas siis timz on provokeri treener? Võib kirja panna?
                        Ei me suht ühel skilli levelil ma usun ja kumbki pole treener veel:)

                        Comment

                        • Marek
                          Jube Noob
                          • Jan 2009
                          • 110

                          #27
                          Re: Treeningu kummituba

                          Vajaks abi NL25's ja aitaks kõiki kes mängivad NL10 ja madalamal

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #28
                            Re: Treeningu kummituba

                            Kuulge võtaks ka mingist micro-HUSNG sessist osa.
                            Kui midagi korraldate siis lisage msni ja andke teada!

                            Comment

                            • zyxxx
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 453

                              #29
                              Re: Treeningu kummituba

                              Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
                              Saatsin PM-i.
                              Leppisime kokku, et üritan aidata teda ja teeme sessi koos.

                              Comment

                              • Muckyourcards
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2009
                                • 352

                                #30
                                Re: Treeningu kummituba

                                Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
                                Leppisime kokku, et üritan aidata teda ja teeme sessi koos.
                                Jeap.

                                Kellel MTT-dega abi vaja siis PM

                                Comment

                                Working...