Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k1ly
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 205

    #1

    Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

    Tere ,

    Panen müüki 20% Aussie Millionsi Main Evendi osakutest

    Buy In 10000 AUD-i

    Kokku läheb müüki 40 osakut , ühe osaku hind on 50$ ehk 0,5% . Hetkel AUDi kurss = 9.84 ning USDi = 11.08 (Vahe kompenseerin side evendi osaku kaasamise näol)




    Kui saan müüdud vähemalt 18% osakutest ehk 1800$ , siis mängin lisaks Main Evendile 30.01.2010 algavat 6-max NLH turnat , mille Buy In on 2,2k AUD-i . (PS! seda turnat tahaks räigelt mängida , 6max FTW!)

    Kui saan müüdud vähemalt 8 % osakutest ehk 800$ , siis mängin lisaks Main Evendile 28.01.2010 algavat NLH turnat , mille Buy In on 1,1k AUD-i

    Ning kui müün alla 8% siis mängin 29.01.2010 algavat 550$ NLH turniiri.

    Kui ostate 1 % mu Main Evendi osakust , saate lisaks 1% mu side evendist. Näiteks kui ostate 2% ning kokku ostetakse 18% osakuid , siis saate lisaks võimalikule Main Evendi cashile , mu 6max turna võimalikest võitudest 2% jne .

    Kuna keegi minust midagi ei tea , siis ehk viisakuse mõttes lükkan short bio siia .

    Enda põhiteenistus tuleb onlines cash games ning olen päris suurelt biitinud low stakes game ning nüüd üritan kanda kinnitada ka midstakes(NL1k+). Lükkan selle tõestuseks ka siia oma "lifetime" graafiku , mis pole tegelikult küll lifetime , sest vahepeal andis üks arvuti otsad ning ei saanud DB sealt kätte ning seal ei kajastu OMAHA aga noh vahet pole , mingi pildi saab + tegemist on ikkagi live NLH turnaga kuhu lähen.
    Olen ühekorra varem Melbournis käinud pokernews cupi raames eelmine aasta ning see on olnud minu jaoks pmst ainuke 100% motiveeriv live turniir ka (kena BI , kena prizepool ning struktuur obv ) , turniiril jõudsin teise päeva aga ei cashinud = total fail (short term). Olen ka mõningaid donkament turnasi olympsis ja classicus mänginud , aga seda pigem entertainmendi ja funi pärast. Netis olen ka vähesel määral suuremaid turniire (BI200$+) mänginud , mõned mincashid aga mingit monsterhitti pole tulnud ( volüüm ka olematu ) . Küll aga kui pokkerit mängima hakkasin ca 2 aastat tagasi , siis mängisin ainult turniire Triobetis ning sain oma õppemaksud ära maksta + jäi veel peoraha üle ka , aga noh keda need donkamendid huvitavad , sellel ajal lihtsalt oli motti neid mängida.

    Aussise nittima(nulli foldima) kohe kindlasti ei lähe ning mindset + thinking on ka väga korralik .
    BTW olen Mike Caro book of tellsi videona näinud , nii et ei tohiks mingit küsimust olla nice hiti tegemiselt LoL(cigar suus = loose mängija)



    Osakute raha saab kanda järgmistele kontodele

    Pokerstars - k1ly(tallinn)
    Full Tilt - Erik87(tallinn)

    Kui soovi on pangakontole , triosse or kuhugi mujale(kui sobib ) kanda siis palun võtke ühendust PM-i teel.


  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

    Kinnitan, et luba antud!

    Comment

    • k1ly
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 205

      #3
      Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

      hetkel bronnitud osakud.

      2 osakut(1%) kasutaja R-Cold
      2 osakut(1%) eraisik Henry
      1 osak (0,5%) kasutaja Muckyourcards

      35 osakut ehk 17,5% veel saadaval!

      Comment

      • Ajuvaba
        Grinder
        • Oct 2008
        • 634

        #4
        Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

        mis saitidel cashi mänginud oled?

        Comment

        • k1ly
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 205

          #5
          Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

          Pmst olen cashi mänginud kõikides võrkudes peale nende kus on eelistatud mass-multitabling.(stars , tilt ) . Tildis oleks hakanud vabalt mängima kui rolli ehitasin , aga sinna ma tegin kunagi ilma RB-ta konto ning kuna NL50-100 tuleb päris hea summa RB-näolt rollile lisaks , siis jäi tildi variant tol hetkel katki. Hetkel mängin pmst 99% 888.com võrgustikus ning kohe-kohe on plaanis ka primas taaskord mängima hakata (unibetis siis)

          Comment

          • Ajuvaba
            Grinder
            • Oct 2008
            • 634

            #6
            Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

            miks siis stars v tilt ei sobi?

            Comment

            • k1ly
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 205

              #7
              Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

              Rääkisin , et Tilti tegin kunagi ammu-ammu konto ilma RB-ta , et mängida play money peale lol . Starsis ei näe mõtet mängida kuna ma ei multitabla (4 lauda max pmst , kuna panen tohutult rõhku kvaliteedile ning kvantiteet jääb teisejärguliseks ning ei suudaks seal supernovasi or eliite catchida , et saada hüvesi). Siit tuleb ka teine põhjus - kuna seal on palju massmultitable regse(mitte et ma kardaks , et ma ei suudaks biitida neid ) , kellest suur osa on nit breakeven mängijad , siis eelistan ma mängida saitidel kus mäng on agrom (obv on seal donke rohkem per mängija ning lauad veidikene mahlasemad aga ka avg regular tase(jätame välja need kes bumhundivad) on NL1k-s ntx parem kui starsis or tildis.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #8
                Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                Bet, hit the nuts, chi-ching, titties, $$$

                Soovitan osta, hea kala on

                Comment

                • Marks111
                  Jube Noob
                  • Nov 2008
                  • 111

                  #9
                  Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                  Kandsin ühe osaku raha FTP
                  HitThedeck-EST

                  Comment

                  • k1ly
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 205

                    #10
                    Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                    Algselt postitas Marks111
                    Kandsin ühe osaku raha FTP
                    HitThedeck-EST
                    kinnitatud

                    Comment

                    • jott
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 183

                      #11
                      Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                      Davaj teeb 4 osakut ehk 2%

                      Comment

                      • k1ly
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 205

                        #12
                        Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                        niih hookuspookuselt aka jottilt 2 % bronnitud

                        Hetkel makstu/bronnitud


                        2 osakut(1%) kasutaja R-Cold - raha shipitud
                        2 osakut(1%) eraisik Henry - raha shipitud
                        1 osak (0,5%) kasutaja Muckyourcards - bronnitud
                        1osak (0,5%) kasutaja Marks111 - raha shipitud
                        4osakut(2%) kasutaja jott - bronnitud

                        Alles veel 15% ehk 30 osakut . Ise astun tulle Day 2 ehk 25.01.10 . Osakute müügi lõpetaks 19 Jaanuar , sest siis shipin ma ennast Melbourne ning netti väga ei satu seal.

                        Comment

                        • k1ly
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 205

                          #13
                          Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                          Hetkel makstu/bronnitud


                          2 osakut(1%) kasutaja R-Cold - raha shipitud
                          2 osakut(1%) eraisik Henry - raha shipitud
                          1 osak (0,5%) kasutaja Muckyourcards - bronnitud
                          1osak (0,5%) kasutaja Marks111 - raha shipitud
                          4osakut(2%) kasutaja jott - raha shipitud
                          4 osakut (2%) kasutaja ardo888 - raha shipitud
                          2 osakut(1%) kasutaja lenc - raha shipitud
                          2 osakut(1%) kasutaja camu - raha shipitud

                          täna siis veel viimane võimalus mõned osakud krabada !

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                            panin $100 teele, gl

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #15
                              Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                              Panin ka 100 teele! Edu!
                              (Potu55)

                              Comment

                              Working...