Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k1ly
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 205

    #16
    Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

    lenc - confirmed !

    camu - confirmed !

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #17
      Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

      tee pilte ja värke ka :D

      Comment

      • k1ly
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 205

        #18
        Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

        kellest , millest ? on mingeid erisoove ? :D

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #19
          Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

          ma ei tea, linna peal randomeid, kui kuskile loodusesse tõmbad, siis kängurud ja koaalad ka obv :)

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #20
            Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

            võiksid veel mingile kuulsale pokkermängijale sarvi teha ja lasta kellegil pildistada

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

              Algselt postitas k1ly
              kellest , millest ? on mingeid erisoove ? :D
              Aussie stripikast kuhu sa kindlasti lähed.

              Comment

              • StripPoker
                Grinder
                • Sep 2009
                • 609

                #22
                Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                Naistest obv... ja uploadi siia: http://foorum.pokkeriprod.com/index....1287.1100.html

                Comment

                • k1ly
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 205

                  #23
                  Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                  niih , dinner break praegu day 1 flight b-l ning just enne dinner breaki sain double upi ning stack ca 44k . Siin mäng käib ikka tõsiste tõusude ja möönadega , esimesel levelil down to 10k , siis up to 30k ja siis down to 20k jne .
                  Laud on aga nuts , peab meeldib , tase on suhteliselt halb.
                  Eks kätest räägin veidike hiljem , nüüd aga tagasi lauda .


                  bye

                  ahjaa starting stack oli 20k ning 50/100 blindid . Nüüdseks blindid 200/400 koos 50-se antega. Avg stack ca 27k .

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                    Õnn kaasa härra!

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #25
                      Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                      Ma hoian ka pöialt!

                      Comment

                      • k1ly
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 205

                        #26
                        Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                        bustoland.

                        vahepeal sai ca 65k peale õgitud ning siis tuli väike 10k downswing. Kui järel oli 55k , blindid 300/600 ante 75 avg stack maybs 34k vms , leidsin CO-lt 8c7c ning standard 1450 raise . Ainsana callis SB-lt mingi carbon poker särgiga vana ( pigem nit aga blinde veits kaitses obv callides ning enamus kordades flopil check foldides) . Flop tuli ATc9c ning vana otsustas donkleadida 2k , ma raisesen to 6,5k ning vana callis turn tuli Q ning vana uuesti donkleadib 2k. Raisen to 8,5k ning vana callib ( teadsin juba ette et tal acerag tänu nendele gaydonkbettidele ning otsustasin any riveri shoveda) river oli 9 ning i totally missed ning peale tema checki , lükkasin mnigi 35k potti oma ülejäänud 30k +kopikat sisse ning vana ägises ja ägises ning lõpuks callis A5 maha. Nice call jah , olin 100% kindel et tüübil ace rag ning 99% kindel et ta viskab maha selle , aga võta näpust.

                        tänud stakejatele ning pöidlahoidjatele , plaanis veel mängida 1k bi event ning ehk õnnestub sealt mingid kopikad ära tuua

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #27
                          Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                          Kui suur selle vana stack oli, et ta otsustas A5 ära callida? :D

                          Comment

                          • k1ly
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 205

                            #28
                            Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                            tsipa rohkem kui mul , mnigi 5-10k or so.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #29
                              Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                              Käe kohta dunno, eks seal oli rohkem nüansse, mis panid sind arvama, et ta 99% foldib, aga mina, kes ma seda kätt vaakumis vaatan, mõtlen küll, et kui ta nii passiivse line'i võtab, siis on tõenäosus, et ta selle võrdlemisi blank riveri callib palju suurem. Turni raise-size jätab ka vägisi mulje, et jätad täpselt poti alles riveriks, et oleks FE-t :D aga eks sa ikka taipad terve rangega suht samasse auku kütta.

                              Ära saa nüüd valesti aru palun, mina küll ei põe, eks need lol_donkaments diilid suht gamble olegi ja kedagi need mincashid ka ei huvita :) Edu side-eventil!

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #30
                                Re: Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !

                                Kuradi donk oled, fishe ei bluffita.

                                :'(

                                Comment

                                Working...