Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vaenekala
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 148

    #1366
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    mina sulle FullTilti 1000$, sina mulle swedi 10000.-?!

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1367
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      Algselt postitas HouseOfAces
      120.- sinu SEB arvele ja $11 minu starsi kontole.

      PM
      said korda asja juba ?

      Comment

      • lasteahistaja
        Räme Fish
        • Oct 2009
        • 10

        #1368
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        60 sulle starsi, 550 mulle SWED

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #1369
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          Algselt postitas lasteahistaja
          60 sulle starsi, 550 mulle SWED
          teeme

          Comment

          • Raido428
            Jube Noob
            • Jun 2009
            • 156

            #1370
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            Algselt postitas lasteahistaja
            60 sulle starsi, 550 mulle SWED
            WTF @ kasutajanimi

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #1371
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              Algselt postitas estpoker
              kuidas ma saaks seda tõestada?
              lol mis messaged tulevad sellistelt

              Tere, mul üks selline mure et üks tüüp tahab kinnitust minu usaldusväärsusest.
              Palun kas te saaksite mulle teha teene ja saata privaatsõnum kasutajale : ristoR sisuga et estpoker on usaldusväärne. palun, mul oleks seda hirmsasti vaja
              . teid ette tänades Eino!

              diadema back in action?

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #1372
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                arvata on et meie väike rahavahetuskeskkond igasuguseid vendasid kohale meelitab. seetõttu olge palun äärmiselt ettevaatlikud ja sellistest kirjadest tuleks viivitamatult teada anda.

                lisaks on mul endal paar korda olnud juhust kus keegi uus kasutaja on pakkunud välja rahavahetuse mingi väikse summa peale, aga mitte kunagi ei ole mu PM'le vastanud. ei tea kas tajuvad biiti, et ma pika staaziga ja mind raske huiata ning loodavad mõne kergemeelsema leida :D

                Comment

                • RistoR
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 117

                  #1373
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  Algselt postitas donkament
                  lol mis messaged tulevad sellistelt

                  Tere, mul üks selline mure et üks tüüp tahab kinnitust minu usaldusväärsusest.
                  Palun kas te saaksite mulle teha teene ja saata privaatsõnum kasutajale : ristoR sisuga et estpoker on usaldusväärne. palun, mul oleks seda hirmsasti vaja
                  . teid ette tänades Eino!

                  diadema back in action?
                  Äge vend muidugi ;D Ütlesin eile talle, et sul nii vähe poste, et ei julge sinuga diili teha. Et ehk tunned kedagi foorumist, kes kinnitab, et sind võib usaldada. Aga no, et vend hakkab lampi suvalistele inimestele poste saatma see küll debiiluse tipp.

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #1374
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    Algselt postitas RistoR
                    Äge vend muidugi ;D Ütlesin eile talle, et sul nii vähe poste, et ei julge sinuga diili teha. Et ehk tunned kedagi foorumist, kes kinnitab, et sind võib usaldada. Aga no, et vend hakkab lampi suvalistele inimestele poste saatma see küll debiiluse tipp.
                    LOL normaalne vend ju

                    Comment

                    • egerth
                      Julm Donk
                      • Nov 2008
                      • 40

                      #1375
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      Ega postide arv veel ei ole määrav.

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #1376
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                        Algselt postitas egerth
                        Ega postide arv veel ei ole määrav.
                        aga on üks määravatest asjadest

                        Comment

                        • RistoR
                          Jube Noob
                          • Dec 2008
                          • 117

                          #1377
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          Algselt postitas egerth
                          Ega postide arv veel ei ole määrav.
                          Mõtlesin pigem uus kasutaja. Aga suht sama tuleb välja

                          Comment

                          • egerth
                            Julm Donk
                            • Nov 2008
                            • 40

                            #1378
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            Algselt postitas hoss23
                            aga on üks määravatest asjadest
                            Ma selle foorumi kasutaja juba pikemat aega. Loen vaikselt oma nurgas ja mõned sõbrad on ka siin. Loen vaikselt nende bloge jne. Vahel suhtlen Rankaga msn-is. Tõmban teinekord mõne õppevideo alla. Mõni ikka mind teab. Aga kohe usaldamatuks tüübiks tunnistada postide põhjal.... no andke andeks. Oleks siis midagi tarka kribadagi :) Lihtsalt vaikselt nohistan.

                            Comment

                            • lasteahistaja
                              Räme Fish
                              • Oct 2009
                              • 10

                              #1379
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              Algselt postitas Tarmonator
                              teeme
                              tehtud

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #1380
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                Algselt postitas egerth
                                Ma selle foorumi kasutaja juba pikemat aega. Loen vaikselt oma nurgas ja mõned sõbrad on ka siin. Loen vaikselt nende bloge jne. Vahel suhtlen Rankaga msn-is. Tõmban teinekord mõne õppevideo alla. Mõni ikka mind teab. Aga kohe usaldamatuks tüübiks tunnistada postide põhjal.... no andke andeks. Oleks siis midagi tarka kribadagi :) Lihtsalt vaikselt nohistan.
                                keegi ei ole sind pidanud ebausaldusväärseks. ja sina ei ole saatnud võõrale kasutajale privaat sõnumeid, et too sinu usaldusväärsust kinnitaks, et sa saaks rahavahetuses kedagi huiata.
                                aga üldiselt kui muudes teemades on savi kas sul on 1 või 2 või 3000 posti, siis siin rahavahetuse nurgas on see ikkagi määrav. ja kui mina tahaks raha välja cashida kuskilt ja mingi 1-posti mees mulle diili pakuks kangesti, siis mina seda vastu ei võtaks. või siis ainult juhul kui tema kannab esimesena

                                Comment

                                Working...