Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1381
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Ma ei saa aru milles probleem, uutel või väheaktiivsetel kasutajatel tuleb papp esimesena välja saata.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #1382
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      Ja teine levinud teema on see, et reede õhtu peale kella 18.00 tahetakase diili teha. Umbes et Swedist SEBi. Ükskõik kumma konto ütled, teisel vennal on kohe vastupidine konto. Ühe sõnaga, et ohh, kandsin raha üle sulle SEBist, ma olen aus poiss, Kükametsa Leo teab mind 5-ndast kvartalist. Et kui täna ei jõua, siis esmaspäeval kindlasti, aga ülekanne on tehtud. Sellistele ei tohi ka enne üle kanda kui raha kindlalt arvel. Ise ootasin esmaspäevani ära, üks oli isegi aus poiss :)
      Aga alati tasub ettevaatlik olla.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1383
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        Tehke ülekandeid kindlasti tuntud tegelastega :)
        Ise olen vahetanud: Codecci, Tarmonator & Volgaga ning kõik on superlux väga kiire ja hea :)
        Kindlasti on ka teisi häid, aga lihtsalt ma pole nendega mingeid buddytransasid vahetanud

        btw, Ranka, ehk saad parimatele vahetajatele mingid linnukesed kirja panna nagu mul seal Eesti MEister HU NLHE's
        ala mõnele Usaldusväärne buddytransa vend :D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1384
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          Algselt postitas Svenza
          Ja teine levinud teema on see, et reede õhtu peale kella 18.00 tahetakase diili teha. Umbes et Swedist SEBi. Ükskõik kumma konto ütled, teisel vennal on kohe vastupidine konto. Ühe sõnaga, et ohh, kandsin raha üle sulle SEBist, ma olen aus poiss, Kükametsa Leo teab mind 5-ndast kvartalist. Et kui täna ei jõua, siis esmaspäeval kindlasti, aga ülekanne on tehtud. Sellistele ei tohi ka enne üle kanda kui raha kindlalt arvel. Ise ootasin esmaspäevani ära, üks oli isegi aus poiss :)
          Aga alati tasub ettevaatlik olla.
          ROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ;D
          LEO :D

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #1385
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            Algselt postitas Svenza
            Ja teine levinud teema on see, et reede õhtu peale kella 18.00 tahetakase diili teha. Umbes et Swedist SEBi. Ükskõik kumma konto ütled, teisel vennal on kohe vastupidine konto. Ühe sõnaga, et ohh, kandsin raha üle sulle SEBist, ma olen aus poiss, Kükametsa Leo teab mind 5-ndast kvartalist. Et kui täna ei jõua, siis esmaspäeval kindlasti, aga ülekanne on tehtud. Sellistele ei tohi ka enne üle kanda kui raha kindlalt arvel. Ise ootasin esmaspäevani ära, üks oli isegi aus poiss :)
            Aga alati tasub ettevaatlik olla.
            ROFLLLL

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #1386
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              Algselt postitas hotcocacola

              ala mõnele Usaldusväärne buddytransa vend
              või lihtsalt Usaldusväärne transa :D

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #1387
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                ja jah...hea mõte coca...tahaks küll mingit fääncyt nime endale avatari juurde 8)

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #1388
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  Algselt postitas Tarmonator
                  ja jah...hea mõte coca...tahaks küll mingit fääncyt nime endale avatari juurde 8)
                  Grinder on oluliselt parem kui fish ju :)

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #1389
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    või kui FPP Pro ;D

                    Comment

                    • niisama
                      Julm Donk
                      • Mar 2009
                      • 43

                      #1390
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      Mina 65 starsi mulle 600 swedi

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #1391
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                        Algselt postitas niisama
                        Mina 65 starsi mulle 600 swedi
                        Võin teha.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #1392
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          Asi lihtsalt sellest, et kui reede õhtul kell 21.00 ei avasta, et tahad tüdrukuga välja minna ja kiirelt 100$ vaja endale pangakontole saada, sest muidu vahite -5 kraadi ja lörtsi sees tähti, siis alati saab ju veidi oodata ning teha diil läbi inimesega, kellega teised on seda korduvalt teinud. Ei näe ma mittemingisugust vajadust kanda raha ette inimesele, kelles ma täiesti kindel pole.

                          Samuti ei vastuta ebaausate diilide pärast foorumi juhtkond, sest meie neid diile jälgida ei saa, palju tehakse neid veel pm'de, msn'ide ja kõikvõimalike suhtlusvõimalusi võimaldavaid viise pidi.

                          Seega kedagi ei süüdistatagi pettuste levitamises või läbiviimise üritamise, olenemata tema postide arvust, kuid enne on targem 100 korda mõõta kui tähtis lõikus teha, or what they say.

                          Comment

                          • isutuba
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 633

                            #1393
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            tahaks 4780.- saada v2lja moneybookers, v6i siis saaks starsi depositida ja sealt saata aga pakkuge mingi normaalne diil pls et ma v2ga palju raha ei kaotaks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1394
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              Algselt postitas donkament
                              lol mis messaged tulevad sellistelt

                              Tere, mul üks selline mure et üks tüüp tahab kinnitust minu usaldusväärsusest.
                              Palun kas te saaksite mulle teha teene ja saata privaatsõnum kasutajale : ristoR sisuga et estpoker on usaldusväärne. palun, mul oleks seda hirmsasti vaja
                              . teid ette tänades Eino!

                              diadema back in action?
                              Algselt postitas Svenza
                              Ja teine levinud teema on see, et reede õhtu peale kella 18.00 tahetakase diili teha. Umbes et Swedist SEBi. Ükskõik kumma konto ütled, teisel vennal on kohe vastupidine konto. Ühe sõnaga, et ohh, kandsin raha üle sulle SEBist, ma olen aus poiss, Kükametsa Leo teab mind 5-ndast kvartalist. Et kui täna ei jõua, siis esmaspäeval kindlasti, aga ülekanne on tehtud. Sellistele ei tohi ka enne üle kanda kui raha kindlalt arvel. Ise ootasin esmaspäevani ära, üks oli isegi aus poiss :)
                              Aga alati tasub ettevaatlik olla.
                              Selliste kirjadega olge ülimalt ettevaatlikud ja mitte mingil juhul ärge usaldage mitte kedagi!!!!!!

                              Peale selle tahaks meelde tuletatada smuugeldajatele (Tarmonaator, Svenza, Codecci), et Tim pani oma äri kinni, kuna maksuamet hakkas ta äri vastu huvi tundma. Teiseks on mul infot, et üks Eesti rakebacki pakkuv inimene olevat sattunud ka maksuameti orbiiti, kuna tegi väljamakseid otse pangakontodele.

                              Seega soovitan viia end kurssi tänapäeva seadustega ning selgeks teha, millega te tegelete, mis võivad olla tagajärjed jne. See on sõbralik soovitus, mitte kellegi äride boikoteerimine ning nagu Te juba teate ei ole Volga kaua siin teemas aktiivne olnud. Põhjus ongi see sama, et need riskid ei tundu end ära tasuvat.


                              Comment

                              • Bikewarrior
                                Bännitud
                                • Apr 2009
                                • 283

                                #1395
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                139$ fulltilti sulle

                                Mulle swedi 1350-

                                Comment

                                Working...