Mitte et ma tahaks kangesti tehingusse minna, aga miks just swedist swedi? Sest ei kannata üle 10 min oodata? Tööpäevadel toimub pankade vaheline clearing 6 korda päevas ja tavalised ülekanded liiguvad 99% tõenäosusega järgmise clearinguga. Nt. kui hetkel teha suvalisest Eesti pangast ülekanne, siis 10.00 clearingu järel on see mõne minuti pärast sinu kontol.
Minu vastaspooled on Sampost tuleva raha küll samal päeval kätte saanud. Pangad ametlikult võivad seda vist 3 päeva kinni hoida, aga praktikas seda ei tehta.
Comment