mina sulle ftilt 100$, sina mulle 925 swedist swedi, PM
Mitte et ma tahaks kangesti tehingusse minna, aga miks just swedist swedi? Sest ei kannata üle 10 min oodata? Tööpäevadel toimub pankade vaheline clearing 6 korda päevas ja tavalised ülekanded liiguvad 99% tõenäosusega järgmise clearinguga. Nt. kui hetkel teha suvalisest Eesti pangast ülekanne, siis 10.00 clearingu järel on see mõne minuti pärast sinu kontol.
Comment